reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam na początku serdecznie wam gratuluje i chce was pocieszyć że mdłości wam na pewno przejdą :tak: polecam na nie migdały rodzynki i hektolitry wody mineralnej :-)
 
reklama
Dzieki Jolu za rade, ale na mnie akurat migdaly to nie podzialaja, bo mam do nich straszny fstret.Jak tylko poczuje gdzies ich zapach to od razu.....
Ale woda naprawde mi pomaga
 
Ja jeszcze tydzień temu jadłam migdały a teraz jak Agniesia mam do niech wstręt. Wpadłam na głupi pomysł i kupiłam wode mineralna gazowaną i zrobiło mi się jeszcze bardziej źle. Pomógł mi pikantny rosołek...moze w aptece coś na to poradzą??
 
Dziewczyny, poważnie, spróbujcie żuć plaster cytryny..na początku wiadomo - kwaśno strasznie, ale dzięki temu kubki smakowe popracują mocniej i powinno byc lepiej
 
Witajcie. Mdłości ciąg dalszy hihi. Zdenerwowałam się bo odwołali mi USG w niedzielę i nie wiem kiedy teraz będę je miała
 
A nie podali Ci od razu nowej daty, luje jedne? Oni chyba sumienia nie mają...najpierw czekamy długie dni na badanie, żeby w końcu zobaczyć maleństwo, a tu takie numery robią...
 
Nie, bo to nie od nich się dowiedziałam, że wizyty nie ma. Przypadkiem koleżanka zadzwoniła, żeby umówić się też na niedzielę i jej powiedzieli, że niedziele odwołane. Dzięki temu nie pojadę na darmo, kurczaki jedne. W tygodniu to mamy problem z transportem, więc najpierw koleżanka musi załatwić transport, a później dopiero umówi nas na wizytę
 
Dorotko, szkoda ze tak wyszlo z tym usg, zadzwon jak najszybciej i umow sie na nastepny raz bo wszyscy z niecierpliwoscia czekamy na kolejne zdjecie w kolekcji.
Z ta cytryna to napewno sprobuje, jak tylko znajde troszke odwagi...
A poza mdlosciami wszystko ok?Jak samopoczucie?Pozdrawiam
 
reklama
Witam Was kochane Dziewczynki. Jeśli moge to i ja się dzisiaj do Was dołączę. Jestem juz po drugim teście z dwoma kreseczkami :-) Niecierpliwie czekam na wizytę u lekarza. Obliczylam termin porodu na 12 październik 2008. Pozdrawiam i ściskam ;-)
 
Do góry