reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ja na razie jestem na etapie myślenia czy coś zdziałały nasze szaleństwa:-)Mój ukochany nie pozwolił mi na wszelki wypadek odkręcać ogórków bo stwierdził , że mogę mieć ochotę.Wg niego już dzień po zapłodnieniu będe miałą zachcianki i humory ach ta ich niewiedza haha:-)
 
reklama
Kształt_zapachu według OM termin na 4.10. :tak:
Dorcia zatem czekamy na wspaniałe wieści i dołączenie do nas :-)
Madamagda cieszę się, że wszystko szczęśliwie się zakończyło. Ja również mam ciążę zagrożoną, więc dopóki nie usłyszę bijącego serduszka to będę niespokojna :sorry2:
 
Dorota
ja jestem teraz na etapie zmiany lekarza i tak późno, nawet do tej pory nie dał mi podsłuchać serduszka, widziałam jedynie na USG jak biło, tak mówił lekarz że to wystarczy, masakra, ale lepiej późno niż wcale.
Ja brałam Duphaston do 9 tygodnia, 2 razy intensywnie plamiłam, byłam na zwolnieniu i leżałam.
Będzie dobrze, wszystkie dotrwacie szczęśliwie ze swoimi pociechami do dnia rozwiązania.:-):-):-)
 
No ja póki co biorę Duphaston 2 *1 dziennie, bo mieszkam w Irlandii i raczej na szczególna opiekę to liczyć od nich nie mogę. Oni tu stawiają na naturę i nawet dopochwowo nie badają
 
Gratuluje wszystkim pazdziernikowym mamuskom! Ja tez czuje sentyment do pazdziernika, bo moj synus z tego miesiaca, zreszta ja sama tez :-)

Joas, milo Cie widziec! No i gratulacje kochana, kolejna ciaza jak widze, super!!! Ostatnio tez krotko przedemna zaciazylas, moze to dobry znak dla mnie?!? oby tak bylo!!!
 
Witaj Gwiazdeczko. Super, ze do nas zajrzałaś :-). Wiesz jak bardzo trzymam za ciebie kciukaski :tak:
 
Dorota27 jeszcze raz zycze Ci spokojnego i radosnego czasu podczas ciazy! Kibicowalam Ci i ciesze sie, ze Ci sie udalo!
 
reklama
Gratuluję wszystkim mamom październikowym - tym które znają już dobrą nowinę i tym które w ciągu najbliższych dni dopiero się dowiedzą. Życzę wam i waszym pociechom dużo zdrówka.
Pozdrowienia od mamy wrześniowej.
 
Do góry