reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Czytam dziewczyny wasze posty i cieszę się razem z Wami:-). JA na zrobienie testu jeszcze muszę poczekać gdzieś do 6 lutego, no bo wczesniej chyba nie ma sensu prawda? Ale powiem Wam tak i powiedzcie co o tym sądzicie.We wtorek jechałam z Warszawy do LUblina prawie 3 godziny i słuchajcie miałam taki ból głowy i tak było mi nie dobrze że prawie "umarłam" w tym busie.NIgdy jeszcze tak nie miałam:baffled:CZy to od tego myślenia że może dzidzia będzie ?CZy to od tego że tam dzidzia zaczyna sie zagnieżdzać? CZy jedno i drugie? Boże ja już warjuje:-DWiem każdy powie nie myśl tyle ale kurde no nie da się :-D
 
reklama
czesc dziewczyny ja jestem po pierwszej wizycie u lekarza i stwierdził on wczesną ciąże 3-4 tygodniową, więc ciąża potwierdzona, za 3 tygodnie na usg
 
Witajcie nie wiem czy w dobrym miejscu się znalazłam zrobiłam 2 testy wyszły pozytywne nie byłam jeszcze u lekarza bo jest chyba za wcześnie.
 
Widzę tu koleżanki z forum starających się jak miło
Dorcia Agniesia witajcie
 
Kaka jak są dwie krechy to można ci GRATULOWAĆ :tak::-).
Anets tobie również GRATULUJĘ dwóch II :tak::laugh2:
Dorcia ciężko powiedzieć, czy twoje odczucia podczas podróży mają cos wspólnego z fasoleczką. Życzę ci żeby właśnie tak było :tak:
Laseczki na głównej stronie BB jest kalendarz. Sprawdźcie na kiedy macie termony i dajcie znać. Kształt_zapachu wpisze was na listę październikowych mam :-D
Kształt_zapachu super, że z fasolką wszystko ok :-). Ciąża potwierdzona hihi, więc nie urojona :-p
 
Kaka, Anets Kształt_zapachu i Dorota27 gratulacje dziewczyny:-)(zapomniałam sorki)
Jestem dziś jakaś dziwna dlatego zaraz idę do sklepu na zakupy obiadkowe.Robie barszczyk czerwony:-)Naczytałam się na forum o tych objawach i zbzikowałam chyba przestane tyle myśleć.Za to chętnie poczytam co tam u Was bo Wy macie już wiadome ciąże i cieszycie się pewnie jak wariatki :-)i tak trzymać mamuśki :-)
Lecę do sklepu...
 
Dziewczyny serdecznie wszystkim gratuluję fasolinek.
Ja jestem mamą październikową 2005 no i teraz czekamy na nasze
bliźniaki z terminem na sierpień 2008.
Życzę Wam dużo spokoju i radosnego oczekiwania
 
Kaka82, Anets, strasznie sie ciesze i gratuluje.Ja uwazam ze testy nie klamia i nie macie co miec jakichkolwiek watpliwosci.Naprawde strasznie sie ciesze. :-)
Fajnie ze bedzie nas wiecej na tym watku, juz nie moge sie doczekac zdjec waszych brzuszkow, z usg itd.Bedzie super.Razem przejdziemy te 9 no u mnie juz 8 miesiecy.:tak:
 
Kochane ja to się boję tych objawów bo równy rok temu też byłam w ciąży ale poroniłam.Teraz mam wiele objawów ale jeden mnie niepokoi bardzo ból jajnika lewego
 
reklama
Anets, mysle ze nic nie rozwiejeTwoich watpliwosci tak jak wizyta u gina.Kazda z nas napewno ma inne objawy i moze ten bol jajnika jest jak najbardziej prawidlowy wiec nie denerwuj sie niepotrzebnie i umow sie na wizyte.
 
Do góry