reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Dzień doberek!
Nocka w porządku. Ale cycek ok 4 to już norma :-(
A było tak miło kiedyś :-)
Koniec końców lepiej, bo potem śpi do 8 a nie baja bongo od 5 ;-)

Dziadek dziś będzie spacerował, ja muszę z magisterką coś ruszyć, a przy niej nie ma szans, wieczorem padam o 22 jak mucha.
Już współczuję dziadkowi - ale poza mną, tylko On jest w stanie Dzidzioldę uspokoić :-D

Miłego dnia wszystkim życzę!
 
reklama
witam z rana my pospalismu do 9 oczywiścdie z przerwami, teraz wcinam śniadanko, a maly szuka czegoś pod leżaczkiem

mama maksa miłego wypadu
czarna ja rak jestem
lilunia oj współczuje nocki
marma gratki wizyty
dorotko to ładny spacerek będziesz miała
 
Cześć
matko, wczoraj nad tym zjadaczem czasu północ mnie zastała, a ja i tak w lesie, nie mogę odzyskać e maili z poczty, bo po formatowaniu nie mam sieci LAN. Nie wiem o co w tym wszystkim "kaman", wiec sama kombinuje a to strasznie dużo czasu zajmuje więc tak się z tym pier....e ;-):laugh2:
No i dalej nie wiem co u Was, zauważyłam że:
Karola poszła do roboty, ale jest przed wazną rozmową z kierownicą więc życzę powodzenia,
Evelajna też nie wie czy na wozie czy pod wozem, więc zaciskam piąstki, Szymkowi również i czekamy na wieści ;-)
Czarna dobrze, że Lala już niby zdrowa, ciekawe co wyjdzie z posiewu.

No a reszta do nadrobienia, więc prasowanie poczeka, bom ciekawa co tam u Was jeszcze słychać, ide Szymonowi gacie zmienić, bo smród jak cholera :laugh2::laugh2::laugh2: i jaką zupe wstawić, bo nie mam na dziś obiadu


Miłego :-)
 
Evelajna to powodzenia w pracy
Dorota powodzenia w dzisiejszych załatwieniach
Marma biedulko ale zaganiana jesteś a Kacper to duuży chłop noi gratulacje za samodzielne siedzenie
Mama Maksa miłego dnia
Wanilia dobrze że komp już zdrowy:-)
Lilunia- oj współczuję

Dzieńdoberek, u nas po szczepieniu nic nie było spała od 21.30 do 6.30 czyli jak zwykle, jak gdyby nigdy nic:-)
Dzisiaj pochmurno ale ciepło, muszę iść na zakupy bo jutro starsza córcia ma urodziny więc torta muszę upiec i cukierki dla dzieciaków do szkoły jakichś kupić.
Moja teściowa jednak nie przyjedzie bo sytuacja w domu siępoprawiła teść przeprosił, ciekawe na jak długo:sorry:????
Idę do mojej dziewczynki bo już gada w łóżeczku....miłego dzionka....
 
CZARNA wyjazd na majówkę, ale chyba jednak Krasnobród, w każdym razie Roztocze!
DOROTKA fajna fotka Oliwci. Frytki na śniadanie – nieźle…
WANILIA mój komp też krzyczy, że chce do lekarza!
EVELAJNA dobre z tym porodem!  my też na kasę jak na zbawienie czekamy!
KASIA zdrówka dla Bartusia i wszystkiego naj, naj z okazji imienin – u nas dzieci obchodzą tylko urodziny!!!
MAMA MAKSA to miłego dnia na odwiedzinach w pracy
LILUNIA oby kolejne nocki były lepsze
MARMAi Ty dźwigasz te 9kg? Rany, waga do pozazdroszczenia, Marika to kruszynka.
MALENA nie masz tak źle, tylko jedna pobudka. Marika 2x się budzi i buszuje od 7 z drzemką od 10 (ale tylko 30 min.)

Mari śpi od 10, ja po śniadanku i czekam na mamę.

Wczoraj była koleżanka z bloku z miesiąc starszym synkiem. Ma 6,5 miesięca, a siedzi, raczkuje i wstaje. Normalnie w szoku byłam, że się wspina i staje. Nogi trochę mu się trzęsą. Ale te dzieci to się teraz rozwijają....

U nas w planach spacery i chyba nic poza tym. Trochę denerwuję się tą jutrzejszą rozmową, bo wtedy to obcy ludzie, a teraz szef, którego bardzo cenię i ma być też moja koleżanka, która ze mna wcześniej pracowała i coś mi się wydaje chce mnie ściągnąć do swoejgo teamu (bo po co miałaby być na rozmowie???). Nie chcę jakoś kiepsko wypaść i pewnie będę się denerwować... Trzymajcie kciukasy jutro od 17.30. Dziś tez koleżanka się odezwała, że szuka do swojej agencji, ale moga mi zaproponować tysiąc złotych mniej niż ja chce, więc nie ma o czym gadać... Miłego dnia i dużo słonka!!!
 
hej dziewczy nki ja dzis samolubnie bo jestem zła jak osa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: znów nie udało mi sie pobrac moczu Lali:no::no::no::no::no: Noz qrw.... mac Jaks sierota jestem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: jutro mam ostateczny termin bo potem weekend a dzis sie konczy antybiotyk:confused2::confused2::confused2:
a do tego są już wyniki naborów do przedszkoli i G...... normlanie selekcja jak nic. Mój bratanek tez sie nie dostała o oboje pracują!!! Teraz to chyba najlepiej być samotnym rodzicem i jeszcze nie pracującym!!!!!!! Takie sa kryteria
 
Ostatnia edycja:
A mnie dzisiaj Rafał o 6 obudził, ale potem pospalismy jeszcze godzinke. Masakra. A przed chwila własnie sprzedałam małego babci, bo musze dzisiaj pare rzeczy załatwic :-D Mam zamiar sie wepchnąc dzisiaj do fryzjera, tylko nie wiem czy mnie przyjmie bez umówienia wczesniejszego, potem musze zrobic zdjecia do swiadectwa i jechac je zawiezc do szkoły i dzisiaj mam jeszcze fakultet z gegry he he. Własnie wcinam pozywne sniadanko- zupke chińską :-D ha ha :-) I zaraz sie szykuje i wychodze :-)

Buziaczki i miłego dnia :-):biggrin2:
 
hej dziewczy nki ja dzis samolubnie bo jestem zła jak osa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: znów nie udało mi sie pobrac moczu Lali:no::no::no::no::no: Noz qrw.... mac Jaks sierota jestem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: jutro mam ostateczny termin bo potem weekend a dzis sie konczy antybiotyk:confused2::confused2::confused2:
a do tego są już wyniki naborów do przedszkoli i G...... normlanie selekcja jak nic. Mój bratanek tez sie nie dostała o oboje pracują!!! Teraz to chyba najlepiej być samotnym rodzicem i jeszcze nie pracującym!!!!!!! Takie sa kryteria
Czarna samotnym moze i tak ale napewno nie niepracujacym....bo ja teraz skladam papiery do zlobka i wyobrazcie sobie ze zeby zlozyc papiery to musze miec prace.tylko jak mam miec prace jak jestem samotna matka ktora wlasnie chce oddac dziecko do zlobka zeby ta prace miec.chore to qrw....no i teraz na lewo musze piecztki zalatwiac bo inaczej mi wniosku nie przyjma....
ehhh ide zapalic....a wogole cos dzisiaj mi sie tak brzuch na dole rusza jakbym w ciazy byla i mnie szlag trafia jak pomysle...ale to niemozliwe
 
reklama
MARTYNKA pokaż foty jak już strzelisz sobie nowy fryz
CZARNA, BLOND porąbane z tymi przedszkolami

My już po jedny długim spacerku, potem jeszcze wezmę Mari w chuście i zejdę przed blok, bo mój tata ma wpaść z kaską dla nas.

Pusto, widać, że ładna pogoda...
 
Do góry