reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

reklama
ja pojecia nie mialam o co chodzi.w polowie lutego zrobilam test i wyszlo ze nie jestem w ciazy, a pozniej 5 marca i wyszlo ze jestem.
ja nie planowalam wiec nawet na to nie wpadlam ze w ciazy moge byc.chociaz byla 1 sytuacja z gumka no i wtedy powstal Rafalek:)
 
Kaka jestes niemozliwa!!!!!usmialas sie do lez i czytalam dalej:zawstydzona/y:nie poprzestalam na tym ze mam juz skonczyc:-D

Aska to pozno sie dowiedzialas:tak: ja jakos 5 lutego u gina bylam i mailam 5 tydz ciazy.
A moja Wika chora -plackiem lezy:no:
 
O matko a ja już nie pamiętam :szok:. Jakoś po imieninach mojej mamy. wiem że był to wtorek bo w poniedziałek strasznie źle się czułam i mąż kazał mi zrobić test że może jestem w ciąży a ja stwierdziłam że jest nie normalny no bo przecież tydzień wcześniej USG miałam robione i nic tam nie było. Zdaje się że to był 26. No a dwa dni później zaczęło się żyganko :) Koszmarne pierwsze miesiące :)A Pażdziernikówki 2009 powinny pojawić się lada chwila :)

Młody ostatnio daje nam popalić. Ciągle płacze. Ząbkowanie....
 
reklama
Kaka super zagadka :-D:-D:-D Też czytałam do końca :zawstydzona/y:

Ja o ciąży wiedziałam od początku, bo planowana. Chyba 5 lutego robiłam test, po dwóch tygodniach, a w Walentynki potwierdzona przez lekarza. To był miły dzień. Wysłaliśmy rodzinie mms'em zdjęcie z usg z podpisem "Walenty czy Walentynka" ale główkowali o co chodzi :-D
 
Do góry