reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dorotka, dzieki za fajny dowcip.Widze ze jest nas juz calkiem sporo.Ja odliczam dni do wizyty u gina mam ja 6.02, wiec tylko 6 dni.to bedzie wg kalendarza bb prawie6 7 tyd.a wedlug suwaczka 6.Mam nadzieje ze juz cos bedzie widac.A tak wogole to ktore tyg. sa prawidlowe, nie rozumiem skad ta roznica.
Ja nie mam problemow z zaparciami, mam nadzieje ze to nie wrozy nic zlego...
 
reklama
Wydaje mi się że to jest tak jak z mdłosciami- jedne je mają a inne nie...wiec głowa do góry:-)
 
Dowiedziała sie wreszcie o polskiego gina niedaleko mnie. Chyba umówię się na 17 lutego. Będę wtedy według OM ponad 8.5 tygodnia w ciąży, więc serduszko musi już bić.
Anets czuje się bardzo dobrze. W sumie nic mi zbytnio nie dolega. Wrażliwe sutki i powiększony obwód podbrzusia to wszystko póki co. Kilka razy miałam zatwardzenie, ale na razie ok.
 
Kaka a jak mnie suszy cały czas piję wody i ssie mnie w żołądku a jak piersi bolą
 
Tak jak mówisz...na mnie to nawadnianie działa i problemy znikają:) Tylko nie wiem już czy pić herbatę czy nie...
 
reklama
Do góry