reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

a ja sie tak zastanawiam...jakby mi w nocy wody odeszly to czy budzic Ige i ja zabierac do szpitala?czy pojechac sama i czekac jak sie cos rozkreci?bo nie pamietam ktora to byla ale ktoras miala tak ze wody odeszly w nocy(chyba Beza?czy Mirabelka?) i czekala do wieczora na jakies rozpoczecie akcji...
 
reklama
a ja sie tak zastanawiam...jakby mi w nocy wody odeszly to czy budzic Ige i ja zabierac do szpitala?czy pojechac sama i czekac jak sie cos rozkreci?bo nie pamietam ktora to byla ale ktoras miala tak ze wody odeszly w nocy(chyba Beza?czy Mirabelka?) i czekala do wieczora na jakies rozpoczecie akcji...

ASIU mnie sie wydaje ze to musisz sie z Iga dogadac Bo nie wiadomo po jakim czasie od wod zaczniesz rodzic Ale mnie sie wydaje ze po wodach beda skurcze a wtedy chcialas miec Ige przy sobie wiec moze warto ja obudzic ;-)
 
no wlasnie ja nie wiem....jak to jest z tymi skurczami po wodach....
wogole jakos dzisiaj sie dziwnie czuje, cala sie trzese, latam siku co 10 minut i Rafal tanczy jak nienormalny, do tego ten czop.ale mimo wszystko udalo mi sie karpatke upiec:-):-):-)i jesc mi sie chce ciagle.jakis dziwny ten dzien dzisiaj, do tego w nocy brzuch mnie bolal strasznie ale przeszlo....:baffled:chyba musze sie polozyc.
 
Asiu ja myślę, że u Ciebie to na dniach się zacznie coś dziać.

Pati ja czekam już drugi dzień na położną - wczoraj dzwoniła, że przyjdzie dziś a dziś czekam i czekam - kobieta wybrała sobie godziny między 12 a 18 :baffled:
Yh :dry:

Czarna odpocznij sobie, a może i u Ciebie coś się zacznie dziać.

A u mojego Sebusia odpadł dziś pępek - ten kikucik.
Ciesze się, ale muszę nadal przecierać Leko pępuszek.
 
Kochane tylko tak skromnie się przywitam bo nie wiem w co mam ręce włożyć :)
Wyszliśmy ze szpitala przedwczoraj. Natanek jest cudownym niezwykle spokojnym chłopcem.
Nie jestem dobrym przykładem szybkiego gojenia się po cesarce, ale to wszystko opiszę na odpowiednich wątkach. Może uda mi się dzisiaj wieczorem.
Tymczasem ściskam Was mocno!!
 
ASIU mnie sie wydaje ze to musisz sie z Iga dogadac Bo nie wiadomo po jakim czasie od wod zaczniesz rodzic Ale mnie sie wydaje ze po wodach beda skurcze a wtedy chcialas miec Ige przy sobie wiec moze warto ja obudzic ;-)

Dorotka wody to moga odcodzic a skorczow moze nie byc przez kilka godzin. Chyba Gosia kiedys pisala ze dwa dni przed porodem zauwazyla rozowy plyn na wkladce, wiec to tez roznie bywa.
Asiu ale mysle jak dorotka ze moze pogadaj z iga i razem sie zastanowcie jak zrobisz, czy od razu do niej zadzwonisz, czy poczekasz. Ja powiem ci ze od samego poczatku bylam wdzieczna mojej mamie ze jest przy mnie jak rodzilam zosie, bo zawszeto razniej z kims niz samemu:tak:
 
ja miałam tak ze nawet spalam na porodówce, bo wody sie saczyły a bol brzucha był slaby, u mnie bóle takie feste zaczeły sie dopiero po oksy, ale już wtedy miałam 7 cm rozwarcia
 
ASIU no moze moze u ciebie cos z tego wyjdzie :tak:
MADZIU a jak tam twoja opuchlizan nog ????
BEZA witaj Czekamy na ciebie tutaj jak sie juz ze wszystkim ogarniesz :tak:

Mnie dzis boli brzuch jak na @ Tzn bolal ,przestal i zas boli :rofl2:
Tez sie dzis dzwinie czuje bo jak zawsze chodzilam porozbierana w domu tak dzis jestem poubierana hehehI ten dziwny bol brzucha Ale u mnie to sie pewnie rozmyje zaraz No nic trzeba czekac dalej.Moja Oliwia wczoraj prawie wcale sie nie ruszala a dzis tak jak u Asi Rafalek to Oliwia tez dzis tancuje caly dzien :rofl2:
 
reklama
Pati - odpoczywaj, odpoczywaj, bo zasłużyłaś na to !! i zbieraj siły !!
Czarna - czy fajny dzień to nie wiem, teoretycznie tak, gdyby nie ten ból w pachwinie... chyba coś sobie nadwyrężyłam... normalnie nawet chodzić nie mogę, tylko wlokę nogę za soba... i jak tu na zewnątrz wyjść ?? nie mam pojcia co to jest ... nie chcę Wam tu marudzić, ale już mnie trafia z tym bólem :-(

No własnie też nie wiem ile po odejściu wód powinno się udać do szpitala...
Beza - wracaj do siebie!!!!!!
 
Do góry