reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Dobra dziewczyny ja sie ubiram i jade. Nie wiem co mnie tam czeka. jak tylko cos bede widziałą napewno do któres napisze. Ja szczerze mówiac jestem przerazona. I wogóle nieczuje sie porodowo cos mi sie wydaje ze to ostry fałsz!!!!!! ale wole sprawdzic. Najwyzej zostane na obserwacji b o u nas nieodsyłaja.
Buziam i czekajta na wiesci:-p

Q R W A BOJE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Czarna, dobrze ze jedziesz to sprawdzic, ale napewno wsio ok.Czekamy na wiesci i pamietaj ze myslami jestesmy z Toba kochana.( ale stracha nam napedzilas....)
 
Kurcze, czarna jesteśmy z Tobą!!
Aniu witamy! Fajnie, że do nas dołączyłaś. Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale :-):-) A Twój opis czopa jakoś mi nie pasuje do takiego typowego wyglądu, chociaż kto wie. A może ta żółtawa wydzielina związana jest z tą nieszczęsną infekcją :confused:
 
Kurcze, czarna jesteśmy z Tobą!!
Aniu witamy! Fajnie, że do nas dołączyłaś. Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale :-):-) A Twój opis czopa jakoś mi nie pasuje do takiego typowego wyglądu, chociaż kto wie. A może ta żółtawa wydzielina związana jest z tą nieszczęsną infekcją :confused:

Hm.. To całkiem możliwe :-(- będę ją obserwować :tak:, a we wtorek na spotkaniu z położną postaram się czegoś na ten temat dowiedzieć :-).
 
Witam nowa mamusie:tak:
Czarna a co to tak nagle sie stalo?:szok:trzymam kciuki mocno i chyba nie zasne z tego wszystkiego
jestem w trakcie ogladania Fabryki i Kasi poszlo nawet niezle ale co oni z niej zrobili!wyglada jak trup jakis:szok:a taka ladna z niej dziewczyna:tak:zobaczymy jak pojdzie przy eliminacji.
ja juz sie zegnam.dobranoc:tak:
 
reklama
Czarna !! ale superowo !!!! Trzymam kciuki !!!!!! koniecznie daj znać czy to już czy tylko falstart !!
jesteśmy z tego samego dnia, więc może i u mnie też się coś ruszy jak tylko odstawię tą głupią Luteinę?? :-):-):-)
 
Do góry