reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ja po zakupach, nadzwigalam sie troche ale nie mialam innego wyjscia.
Dziewczyny ktore maja dzieci, czy wy tez jestescie bardziej hmmm drazliwe?? Mnie ostatnimi czasy Zosia tak dziala na nerwy ze az mam wyrzuty sumienia:-( Wszystko mnie denerwuje, to Ze ciagle zadaje pytania (co jest oczywiscie normalne i powinnam sie z tego cieszyc), ze lazi po mieszkaniu i krzyczy, albo ze wszystko chce robic sama (a wiadomo jakie moga byc skutki i ile to bedzie trwalo). a co bedzie jak drugie juz bedzie na swiecie....:sorry2:
Staram sie nie krzyczec na nia, i albo licze po cichu do 10 albo udaje ze nic sie nie dzieje, ale nie zawsze sie to udaje. Jest mi jej zal, bo zdaje sobie sprawy ze to moja wina, a ona poprostu jest dzieckiem i ma do tego co robi prawo.
Dzisiaj mnie tak baba w sklepie dla dzieci wkurzyla ze powiedzialam pare przykrych zdan i wyszlam. Chcialam kupic czapke, szalik i rekawiczki dla malego na zime, wiec sie pytam pania o najmniejszy rozmiar zeby mi pokazala, a ona mowi ze na najnizszej polce sa najmniejsze rozmiary i mam sobie sama szukac, wiec ja z tym brzuchem wielkim, zakupami, zosia klekam i ogladam te czapki, a za mna kolejka kobitek ktore sie denerwuja, wiec pani sprzedawczyni mowi: sie nie rozerwe, najpier ciezarna trza obsluzyc a to ze tak dlugo to trwa to juz nie moja wina!!!! Wiec wstalam, poprosilam nr to wlasciciela i powiedzialam ze zycze jej aby ja kiedys tez tak ktos obsluzyl.

Ide zjadac paczki, kupilam 4, oczywiscie 2 dla mnie:tak::-D:-)

MAGDA u mnie wczoraj było apogeum, ale dziś NA SZCZęśCIE powrót do normy.Ale dokładnie to samo. Az mnie trzęsło ze złości a potem wyrzuty, w środku. Ale to już końcówka.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie i słowo;-)to nie tak ze on na mnie zwala, powiedział ze on niechce jechac i chce byc ze mną, ale jesli chce zeby pojechał to pojedzie, ja tak chciałam zeby był ze mną przy porodzie i tym bardziej ze sie zdecydował byc przy nim, 2miesiace to duzo, dzidzia juz bedzie spora, niezobaczy takiej kruszynki. Mam rodziców, mieszkam z nimi bede miała pomoc ale to nie to samo:no::no::no: Powiedziałam mu zeby jechał, on tu zarobi 3tys z czego ok 1tys na opłaty mieszkania bo to duze mieszkanie no i dziecko i życie, wiec nigdy sie nieprzeprowadzimy, tylko wtedy kredyt, a tak w gre wchodzi ok 22tys plus 14tys becikowego i chata zrobiona,jakos sie przemęczymy, to juz ostatni raz juz niebedzie jezdził.
Tak mnie boli brzuch z nerwów, staram sie uspokoic
 
Ostatnia edycja:
Ewela nie potrafie sobie nawet wyobrazić co czujesz, życzę wam, aby ten czas szybciutko minął i żebyście zawsze już byli razem. Postaraj się nie denerwować, bo nam tu urodzisz zaraz i M w końcu nie pojedzie:-)
 
No to ja juz po wizycie tego eks z liceum i Igi:tak:fajnie nawet bylo, posmialismy sie, poobrabialismy d... M:-pnawe mnie za bardzo nie meczyli:tak:2 godzinki i wsio:tak:no i Rafaello dostalam:-Dchyba dla Rafalka specjalnie:-Dale zaraz sie za nie zabiore mniam:tak:
obejrzelismy Fabryke gwiazd-Kasi prawie tam nie pokazuja:-(jakas taka cicha chyba jest, nie placze to jej nie pokazuja:wściekła/y: i boje sie ze dzisiaj odpadnie:-(czy to wszystko musi sie krecic wokol afer tylko.jakby dupe za przeproszeniem pokazala to y ja wszyscy kochali, alboakby jakies histerie odstawiala, a jak jest normalna to jej nie pokazuja i ludzie nawet pewnie nie kojarza:-(chore to jest:wściekła/y:ale i tak bede smsy wysylac na nia:tak:dzisiaj o 20 gala :tak:
mama dzwonila ze lozeczko kupila:-)sosnowe w Ikei jakies.w koncu.
Wanilia a u mnie pranie dlej czeka na zmilowanie:-Dale chyba nie dzisiaj juz:-p
 
Ewelinka - to bardzo trudna decyzja...ale te 2 miesiące to naprawdę nie tak dużo ... wiem, że dzieci się na początku bardzo szybko zmieniają i rosną, ale zobaczysz jak ten czas zleci... szczegolnie, że będzie tyle nowych obowiązków i emocji, że dopiero będzie szybko leciał !!

Dorotka i Asia - Wy tu nie narzekajcie na prasowanie !! ja jeszcze muszę wyprać wszystkie ciuszki i tetry :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: aż wstyd się przyznać, że jeszcze tego nie zrobiła :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale planuje jeszcze pare ciuszków dokupić i wyprać całość.
 
MAGDASF1 wspolczuje tego nastroju Ja mam podobnie ale nie mam dziecka wiec nie krzycze po nim ale wyladowuje sie na psie ,mamie i G :szok:
A ten babsztyl w sklepie to jakas porabana niezle bylo I dobrze ze wzielas nr tel I co bedziesz dzwonic ??????????
EWELA wspolczuje ci bardzo wiem ze to ciezka decyzja ale chyba sluszna choc wiem ze teraz ci zle bo mial nie jechac a tu zaraz trza sie rzegnac na 2 miesiace :-(
BLOND to ja bylam pierwsza bo ja przed 15 zaczelam prasowanie :szok:I wyprasowalam az 7 sztuk ubranek hehehehehehe:-D:-D:-DAle skonczylam tylko dlatego bo brzuch mnie zaczal bolec:baffled:
A tobie jak poszlo to prasowanie I jak tam goscie ???????
MOTYLKU jejku jak fajnie cie widziec tutaj Kurcze ja tez chlone wszystko co piszesz bo ty juz masz mala przy sobie Zycze powodzenia z polozna i aby mala zaczela pieknie jesc i przybierac na wadze:tak:

Ja bylam z M na spacerze bo wczesniej wrocil Brzuch mnie zaczl ciagnac tzn podbrzusze ale narazie nawet nospy nie biore jakos wole sie zabardzo nie truc tymi tabletkami :tak:
 
reklama
Asiu witytka udała się i dobrze - pośmieliście się a czas upłynął sympatycznie.
Och Rafaello - mniam moje ulubione.

Dorciu napisałam coś na zamkniętym.
 
Do góry