reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dzien doberek. pogoda wyglada na kiepska, za oknem mgla i az sie nie chcialo z lozka wywlec swego cielska;-):tak:Jedziemy dzisiaj do tesciow na 10, jacek bedzie kopal ziemniaki a ja oczywiscie bede tylko patrzec, zocha juz sie doczekac nie moze bo to dla niej frajda takie babranie sie.
Moj tata wyszedl juz do domu, jak gadalam z mama to az wierzyc mi sie nie chcialo, ona zawsze taka twarda, mowiaca ze kazdy ma to na co zasluzyl, teraz biega kolo taty jakby miala juz go wiecej nie zobaczyc:happy2:;-)
ok spadam robic sniadanie, myslalam ze juz beda jakies wiesci od Czarnej a tu d...a:cool:
 
reklama
Dorka moze byc poczatek a moze jakas infekcja ???
a tych stawian nie musisz liczyc dopiero bolesne sie liczy.Te sa nieprzyjemne wiem wiem ale coz to i tak piku:tak:
Madzia to dobrze ze mam sie opiekuje tata fajnie sie patrzy na nich pewnie:tak:Milego dnia zycze
Ppatga tez tak masz ?? to cos jakby ktos mi za stope pociagnal a wpachwinie cos strzyknelo/przekoczylo:szok:
 
Mam dziś taką zgagę że normalnie zaraz zwariuje. Nic nie pomaga nawet tabletki bleeeee

Mi czasem pomaga zimna woda...


Od Czarnej jeszcze wiesci brak... w szpitalu kiepski zasieg więc trzeba sie uzbroić w cierpliwość.

U mnie tez mgła i raczej zimno ale za to pospałam nienajgorzej:tak:

Miłego weekendziku laseczki.
 
MINISIA dzieki kochana :-)

U mnie fajna pogoda sie robi :-)Zaraz zabieram sie za sprzatanie a pozniej jeszcze moze przed kolezanka sie poloze bo juz czuje sie zmeczona heheh Chyba tym nie spaniem :-(
Milej soboty Oczywiscie co chwile bede tu zagladac Moze jakies wiesci od Czarnej beda :-)
MAGDASF milego dnia :-)
 
ja własnie koniki wywaliłam na łąke, probowałam porobic im zdjęcia we mgle, zobaczymy co wyszło, M spi

dorotko ale ty masz spust na te tosty
Magdasf to udanych wykopków, jejku jak ten czas leci juz wykopki
minisia ale mnie to nieboli, to tak jakbym impulsem pobudziła mięśnie
 
Dziękuje dziewczyny, za tak ciepłe i miłe przyjęcie mnie do swego grona ;-).

Położyłam się po 1 w nocy i w końcu udało mi się przespać całą noc :szok: :tak:. Chyba będę kłaść się tak częściej :-). Mąż niedawno wrócił z pracy, zjedliśmy śniadanko, a teraz wylegujemy się w łóżku. Mam zamiar obejrzeć jakiś film, a może nawet jeszcze trochę pospać :zawstydzona/y: (Taki dziś ze mnie leń :-D).
Brzuszek od rana - mam jakiś taki - dziwnie napięty :dry: i momentami pobolewa jak na okres. Nie niepokoi mnie to, bo jak tak Was czytam, to uświadamiam sobie,że macie podobnie :tak:.
Życzę Wam miłego poranka, a sama uciekam w moje błogie lenistwo :-D.
Do później..
 
Witacie Kochane Mamusiaki!!!
Widzę,że cosik zaczeło się dziać...:szok: Czarna...

Cześć Dziewczyny.
Dopiero kilka dni temu znalazłam Wasze forum i od tego czasu namiętnie je podczytuję :tak:. No to może na początek coś o sobie. Nazywam się Ania, mam 22 lata, od ponad roku mieszkam w Danii. Z mężem znamy się prawie 6 lat, ale dopiero od maja tego roku jesteśmy małżeństwem :-). Jest to nasza pierwsza ciąża.. :tak:
Termin porodu przypada mi na 29 października, ale wydaje mi się, że Maja może pojawić się trochę szybciej na tym świecie. Jeśli chodzi o ogólne moje samopoczucie, to czuję się jak emerytka.. Od jakiegoś czasu wszystko mnie boli, ciągnie i przez większość czasu jedynie bym marudziła.. :zawstydzona/y:. Męczą mnie bóle kręgosłupa, żeber, a wieczorami dochodzą do tego palące zgagi..
Miewam też czasmi skurcze brzucha, występują u mnie tak 2,3 razy dziennie. Brzuch mi się wtedy strasznie napina i czuję takie nieprzyjemne ciągnięcie. Póki co tłumacze sobię,że to mój organizm urządza sobie rozgzrewki przed ostateczną rozgrywką :-).
Na wczorajszej wizycie u lekarza, dowiedziałam się ,że znowu przyplątała mi się jakaś nieciekawa infekcja :dry: i od tej pory oprócz standardowych witamin (typu żelazo, magnez, zestaw witaminowy dla kobiet w ciąży) muszę łykać 6 tabletek antybiotyku dziennie :baffled:.
Obawiam się,że od tygodnia odchodzi mi czop śluzowy.. :zawstydzona/y: Wyglądem przypomina takie galaretkowate, jasnożółte, gęstę, sporawe kluski. (Przepraszam za ten szczegółowy opis, ale nie bardzo wiem, jak to inaczej opisać..).. Czy któraś z mam mogła by mi powiedzieć- czy tak to właśnie wygląda :-(?
Ech.., gdyby lekarka mnie wczoraj zbadała, to pewnie znałabym już odpowiedź na moje pytanie, ale ta ich służba zdrowia...- normalnie szkoda gadać :dry:..
Dobra dziewczyny - to na tyle mojego marudzenia :tak:. Mam nadzieje,że Was nie pozanudzałam :-D.
Ściskam cieplutko i pozdrawiam.

Witaj Aniu! Cieszymy się,że do nas dołączyłaś-że nas znalazłaś:tak::-)
Objawy masz typowo ciążowe-jak my tu wszystkie:-D Niedługo minął tzn po porodzie:tak::-D Zagladaj tu jak najczęściej i pisz co u Ciebie
Pozdrowionka!!!


kurde dziewczyny nie wiem co mam robic. Serducho mi wali jak oszalałe. Pisałam wam o tych moich niebolesnych skurczach:tak:Kurde one nadal sa:szok: nie sa bolesne tylko odczuwam jak zaczyna robic mi sie twarda macica, przy tym robi mi sie błogo i dziwnie. Teraz mam co 7/8 min :szok::szok::szok: czuje napiecie ale nie bola az tak:szok::szok::szok:
no chyba mi sie kur,,,,,,, niezaczeło:szok::szok::szok::szok:

Dobra dziewczyny ja sie ubiram i jade. Nie wiem co mnie tam czeka. jak tylko cos bede widziałą napewno do któres napisze. Ja szczerze mówiac jestem przerazona. I wogóle nieczuje sie porodowo cos mi sie wydaje ze to ostry fałsz!!!!!! ale wole sprawdzic. Najwyzej zostane na obserwacji b o u nas nieodsyłaja.
Buziam i czekajta na wiesci:-p

Q R W A BOJE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaka to nie jest smieszne bo ja jestem przerazona!!!!!!!!
Torba własnie sie pakuje:szok: chyba podjade do szpitala aby to sprawdzic:-( jakby co dam któres znac;-)
Czarna zaciskam kciuki-mam nadziję,że z Wami wsio oki-czekamy na wieści.
Jesteśmy z Wami
 
Czarna trzymam kciuki - jejku aż mam gęsią skórkę.

A ja z mężem dziś malujemy pokoik dla Synka właściwie to część ścian.
Zobaczymy jak wyjdzie.
Mykam papa.
 
reklama
ANNA ciesze sie ze znalazlas sposob na przspanie nocy :tak:Kurcze ja bym nie dala rady do 1 siedziec moja godzina chodzenia spac to miedzy 21 a 22 :tak:
Fajnie ze M juz z pracy wrocil i ze sobie leniu****ecie Milego dnia :tak:
MADZIU my tez musimy pomalowac jedna sciane w naszej sypailni naszej i Oliwki :tak:Ale tym sie zajmnie M

Ja wlasnie poczytalm na BB ze koniec 36 tygodnia to mzna uznac ze ciaza jest donoszona :szok::szok::szok:Szok to za tydzien u mnei bedzie Mam nadzieje ze w poniedzialek na USG dowiem sie ze Olwia urosla pieknie i nie ma duzej roznicy albo wcale :tak:
 
Do góry