reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam sobotnio
Ja tak szybciutko pisze bo muszę sie przespać znowu pół nocy nie spałam przez to moje serce albo gardło:(Zrobiłam dziś pizze i posprzątałam i czuje sie padnięta jak nie wiem.Jejku jak czytałam o tych listopadóweczkach to aż sie popłakałam.Pewnie mnie już nie będzie w weekend bo z K czas spędzę.Trzymajcie sie.
 
reklama
Antuanet a coś się dziło ze miałas ktg
ppatqa u nas lekarz rutynowo od 36 t.c. zleca zapis ktg wszystki swoim pacjentkom. JA jutro zaczynam 38 t.c. Pati kuruj się i odpoczywaj :)
ANTUANET ale ja troche nie rozumiem ? co tam wyszlo w KTG nie tak ze chcieli cie zostawic ?????? byly jakies skurcze ???????????
dorotka własnie te skurcze były jakieś dziwne, bo na jednym boku prawie wogóle a na drugim jakbym miała zaraz rodzić.:szok: Kazał mi leżeć i czekać.Poza tym tętno dziecko wahało się od 110 do 160 :baffled: Mój M jeszcze w Warszawie,nie wiadomo kiedy wróci:confused:
Moja mama idzie w poniedziałek do szpitala na operację kręgosłupa.
malena81 trzymam kciuki za mamę żeby szybko doszła do siebie po operacji.:tak:
dorotka cieszę się, że M był z Tobą na zakupach i pomaga Ci w domu.:-)
Ja siedzę u rodziców, właśnie zjadłam obiadek i ciasto. Teraz odpoczywam i nadrabiam lekturę BB. Dzisiaj wreszcie spakowałam walizkę do szpitala...chyba ktoś mnie zmobilizował:nerd:
 
Apropo's teściowych -dobra rada. Moja ostatnio wymyśliła, że jak się dziecię urodzi to ja na tetrach będę jechać :szok::szok::szok:.Proszę bardzo, jak ona będzie prać, prasować, suszyć i gotować. Ale to jest taki leń, że nie ma co na nią liczyć, :laugh2: więc niech spada na szczaw z tymi swoimi radami, ja od niej na pampersy wołać kasy nie będę.

Hmmm ... moja też coś ostatnio przebąkiwała o tetrowych, bo te pampersy to nic nie warte są.
Qrde ... to moje dziecko i niech się nie wpitala a pampersów będę używała.
A jak tak to niech sama pierze - zeźliła mnie troszkę.
 
My już po obiadku dziś były naleśniki z serkiem i owocami mniam......
Bylyśmy na zakupach dziś , potem poszłyśmy do parku a tam imprezka dla dzieci no to się mała wyszalała, noi byly losy to wzięłam jeden, i jak wróciłyśmy do domku to dzwoni do mnie babka i mówi że mam w poniedzialek odebrać nagrodę:tak:,
M dalej w pracy mam nadzieję że niedlugo wróci...
Dziewczyny myślicie że jak wcześniej seks byl zabroniony przez lekarza to teraz już można złamać zakaz??????:-)
 
Ależ mam napiętą skórę na brzuchu - maluch pcha się od środka a ja za chwilę usłyszę trzaskanie.
Oj boli to troszkę - chyba się położę.

Dziewczyny ta pogoda mnie dobija - powtarzam sobie, że jest ok, ale co spojżę w okno to :baffled:
Spakuję torbę i polece do ciepłych krajów chyba :-p
 
Wszystkim mamuskom co maja odwiedziny lub same jada do znajomych i rodziny zycze udanego weekendu :tak:

MINISIA ja wiem ze ty we mnie nie wierzysz i nawet sie nie dziwie ale wydaje mi sie ze kazda sytuacja jest inna i ja wiem ze ty jestes bardzo silna kobieta a nie kazda taka jest i ja chyba tez Ja serio tak mam ze ja musze dojzec do jakiejs decycji ale jak juz do niej dojde to sie jej trzymam kurczowo i zdania nie zmieniam.A chyba wazne jest to abym jak bede sie rozwodzila to abym byla tego w 100 % pewna prawda ???A ja potrzebuje czasu ale nie wiem ile czasu :baffled:

Ja mam dzis LB i nic nie robie ALE twardnieje mi dzis nons sop brzuch i mialam dziwne bole zaraz po piersiami chyba zoladek ale okropnie bolalo nie wiedzialam jak pozycje mam przybrac:baffled:Czyzby i umnie sie cos zaczelo krecic ????????
 
reklama
Do góry