reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
W tej ciazy tak naprawde nie mam jakis szczegolnych objawow, brzuch mnie nie boli, czasami jak poczuje jakis zapach to robi mi sie niedobrze, ale jeszcze nie wymiotowalam.Na samym poczatku mialam tylko straszny bol glowy, no i piersi mi urosly i sa bardzo wrazliwe.Troche to dziwne bo to dopiero poczatek ale urosl mi brzuch i nie moge go wciagnac:-D
Ja tez mam pierwsza wizyte na za tydzien -6.02. troche sie denerwuje ale mam nadzieje ze bedzie dobrze
 
Agus mi wychodzi na 11 października.A Tobie?Ja też tak mam że jak czuję jakis diwny zapach to mi niedobrze ale nie wymiotowałam a jak mniessie w żoładku z głodu a z brzuchem tez tak mam he he miałam płaski a teraz troszkę wypukły ale to nieważne to wszystko dla maleństwa
 
A ja dopiero co w ciąży jestem a już mnie uwierają majtki, paski, gumki od pidżam hihi. A gdzie tu dalej
 
Dorotko swietnie cie rozumiem, ja nie wiem jak to mozliwe ale naprawde urosl mi brzuszek.jak tak dalej bedzie to do 9 m-ca pekne!!!a tak serio czy to mozliwe, moze za duzo podjadam???
Poprosilam meza zeby porobil mi pierwsze zdjecia z brzuszkiem, a on zaczal sie smiac, ze mogl zrobic mi po siwtach i wyszloby na to samo:-DZartownis:wściekła/y:
 
Dziewczyny gratuluje Wam 2 kreseczek!!! Zycze wspanialych i spokonych 9 miesiecy

Ja po cichu tu wchodze bo testuje 14 lutego i moze moze zalapie sie na pazdziernik;-)
 
reklama
Agniesia mi tez coś za dużo po świętach zostało :baffled::-p
KasiaJ trzymam kciukaski żebyś do nas dołączyła :tak:
Witaj Gwiazdeczko :-)
Miłego dnia laseczki
 
Do góry