reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Hej! U mnie pogoda tak jak od kilku dni-buuu:-(
Czekam na Panią,której mam dziś robić makijaż na wesele. Jeszcze nic nie jadłam-prawdę mówiąc nie mam na to ochoty. Śnił mi się Rubenek:tak:
Odwiedziłam dziś Listopad2008 i wiecie co się wydarzyło wczoraj? Przeczytajcie same skopiowałam:tak::-D
Zgadnijcie co?
Za godzine jade na blok.
Będzie cc.
Lekarz martwi się wolniejszym tempem bicia serca jednej z dziewczynek.
Może być owinięta pępowiną.

Jak będę po to mój mężczyzna coś Wam naskrobie ;-)

Nie moge uwierzyć, że dziś moje królewny zobacze :-D

Trzymajcie za nas kciuki.
Pa


Dziś o godzinie 19.13 na świat przyszła Martynka z wagą 2300gram, a o godzinie19.14 na świecie pojawiła się Natalka z wagą 1950 gram.
Dziewczynki leżą w inkubatorkach, chociaż nie mają problemów z oddychaniem i dostały po 10 pkt Apgar.
Karola czuje się dobrze.Widziała córeczki.Teraz wszystkie odpoczywają.Odezwiemy się jutro.

A u Nas nadal cisza? Każda 2w1?
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek w sobote:-p

Majeczka bo my tu pewnie mamy urojone ciaze:)))))
Gratulacje dla pierwszych listopadowych dziewczynek:))

Ja zaraz sie biore za ogarniecie chatki i siebie i wio na misto. Dzis jade do rodzicow na rocznicowy obiadek (ufffff nie musze gotowac) wiec musze jakis prezent kupic:sorry2: Tylko co:confused:
 
Hej w sobotni ranek.
Listopadówki wystartowały, ciekawa jestem jak długo my w zamknięciu wytrzymamy:tak:

Mnie od rana teściowa napięła na ostro... napina mnie od czwartku, w końcu jej powiem kilka "ciepłych" słów:crazy::crazy::crazy:
 
Witam sobotnio :-)
gosiakuprewicz uważaj tam na siebie z tymi porządkami;-) I nie przemęczaj się.
czarna79 życzę udanego spotkania rodzinnego:tak: A na prezent rocznicowy można kupić np. komplet pościeli?
Ale jaja z tymi listopadówkami:-) Wszystkiego dobrego dla mamusi.Może i u nas któraś w ten weekend się rozpakuje:confused:
justyneczka współczuję tej nocki, chyba bym padła jak bym miała wstawać 10 razy:szok:
Ja wróciłam z tego KTG i oczywiście jakoś coś "dziwnie" wyszło:baffled: Chcieli mnie zostawić na obserwacji, jak się do jutra nic nie będzie działo mam o 8 zgłosić się znów na zapis:sorry2: Lekarz jakiś dziwny, wogóle mało mówił po polsku- tak więc nawet nie wiem czemu mam powtórzyć badanie.Mój M przed chwilą pojechał do Warszawy:-(Teraz idę posprzątać troszkę, a później chyba do rodziców pojadę.Miłego dzionka.
 
:-p:laugh2:No a ja dzisiaj mam pracowity dzień, więc wypiję jeszcze kawę i gonię rabotać....Popołudniu bądź wieczorem wraca moj M. :laugh2::laugh2::laugh2: Tak bardzo tęsknię za Nim, że chyba go w drzwiach przewrócę :laugh2::laugh2::laugh2: No ale radość zostawmy na potem, bo teraz to muszę skupić się na ogarnięciu pokoi , siebie, Julki itd.... :laugh2::laugh2::laugh2:
No to zycze wspanialych dni z mezulkiem:-)!!!
Witam weekendowo.

Wczoraj po wizycie załapałam sięna knedelki u mamuśki więc już nie miałam kiedy do Was zajrzeć. Zaraz poczytam co sie ciekawego u nas działo.

Pogoda barowa. Kawka i naleśniki z dżemem jeżynowym trochę poprawiły mi humorek ale pewnie i tak zaraz wskoczę do wyrka jeszcze trochę poleniuchować.

Mam dzisiaj zamiar ubrać łóżeczko dla córuni:-D
czarna tak myslala,ze u mamy sie zasiedzialas:-)nalesniki Mniam!Ja mam zamiar jutro ubrac lozeczko,jak moj zrobi pret do baldachimu.

justyna biedna 10razy:szok:mam nadzieje,ze juz niedlugo urodzisz:tak:
antuanet mam nadzieje,ze jutro zapis bedzie lepszy i nie bedziesz musiala zostac w szpitalu:happy:


a ja zasnelam jeszcze na 1,5godzinki i jakos dziwnie sie czuje teraz.Chyba cisnienie daje o sobie znac:baffled:Milego weekendu zycze,jakbym sie nie pojawila:rofl2:
 
ale jaja listopadówki nas przegoniły, cosik tak myslałam ze tak bedzie
justyneczka juz są pierwsze znane daty, a le jak u nas sypnie to cyba hurtem
Antuanet a coś się dziło ze miałas ktg
czarna miłego obiadku

A ja na dzisia nic nie planuje, prasowanie odloże na poniedziałek chyba. musze w koncu pozbyc sie tego przeziebiena. M pojechał po zakupy. U teściów jest M siostra więc nie wiem czy tam nie pojedziemy na obiad.
 
reklama
Do góry