reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Paulinka 27tc 1100g 37cm

Myślałam, że Sosnowiec to najlepsze co mogło spotkać Paulinkę. No i może tak jest bo wyprowadzili ją z najgorszych opresji, ale nas karmili najgorszymi wizjami, MPD miała na pewno :angry: bo wszystkie objawy, nie wiadomo czy bedzie chodzić mówić itp. Padaczkę też miała wg nich napewno, a nawet nie miała EEG, same drgawki nic nie przesądzają, wystarczy spojrzeć na leki które brała, a niedojrzałość układu nerwowego? Byłam przekonana, że mam głęboko upośledzone dziecko, roślinkę. Gdy ją przewieźli Do częstochowy okazało się, że lekarze nie widzą u niej takich nieprawidłowości, że nic nie można od razu powiedzieć. Dzięki nim pierwszy raz miałam dziecko na rękach, po 10 tyg, gdzie mogłam być z dzieckiem tylko godzinę a tutaj cały dzień. Nie, nie mam sentymentu, miałam jechać tam i im podziekować ale teraz wiem że to ich zła wola że nie mogłam brać córki na ręce i tulić, bo nic w tym nie przeszkadzało. A w inkubatorze trzymali ją pod koniec dla własnej wygody, bo tak łątwiej pielęgnować i klimę można sobie na oddziale włączyć. :wściekła/y:
 
reklama
pozwoliłam sobie pooglądać zdjęcia z Twojego albumu...
Jejciu, jaki kurczaczek z tej Waszej Paulinki był :D Potrafię sobie wyobrazić, bo były właściwie tej samej wielkości z Madzią :D
A ile teraz Paulinka ma centymatrów? Jaki rozmiar ubranek "nosi"?
 
Raz jak się wyciągnęła przy jedzeniu ( je na leżąco) to ją mierzyliśmy ma 58cm, ubranka jeszcze na 56 używamy, ale niektóre pajace już odkładam bo są za krótkie. Za ciasnych ubrań nie ma bo jest długa i chuda. Niektóre na 62 zakładam ale rękawy muszę zawijać ;-) No i mam problem z czapeczkami, wszystkie za duże Paulinka ma 34 cm obwodu główki do tego taki wydłużony jajowaty kształt. Jak w obwodzie jest dobra to na uszy jej nie starcza, a przecież o uszy właśnie chodzi, żeby zakryć.
No dobra idę karmić rzygusia mojego kochanego. ;-)
 
a może zamiast czpeczki opaske na głowke. W te upały sie nie spoci a uszka zakryte. teraz mozna takie sliczne maleńkie kupic i wcale mocno nie sciągają.
 
a może zamiast czpeczki opaske na głowke. W te upały sie nie spoci a uszka zakryte. teraz mozna takie sliczne maleńkie kupic i wcale mocno nie sciągają.

Widziałam takie opaseczki ale nie wiem czy to tak chroni uszka, jak ci wierciołek kręci głową we wszystkie strony ;-) A wogóle to wątek częstochowski-reaktywacja :-) Bo tam tak jakoś smutno jak na cmentarzu, poumierały wszystkie czy co ?:baffled:
 
reklama
Do góry