reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Paulinka 27tc 1100g 37cm

reklama
Paulinko, najlepsze życzenia urodzinowe, uśmiechu na ślicznej buźce, zdrówka, radości na co dzień, żebyś umiała z pomoca najbliższych pokonać każdą przeszkodę, która stanie na Twojej drodze do szczęścia.
 
Dziękujemy wszystkim za życzenia :-)

U nas jak to u nas raz lepiej raz gorzej ale jest nowość, otóż Paulinka mówi mama i czasami nawet do mnie a nie do ściany zwraca się w ten sposób.
Od przyszłego tygodnia mamy zastępstwo za naszą panią logopedkę więc dodatkowe jazdy do ośrodka nas czekają. Oby do maja, bo wtedy przeniosą się niedaleko mnie i spacerkiem sobie będziemy chodzić na zajęcia.
 
Dziękuję Wam za te słowa. Czasem mam wrażenie, że kochane ciotki wierzą w Paulinkę bardziej niż jej mama:zawstydzona/y:

Niestety ucieszyłam się za szybko, bo po tygodniu Paulinka zapomniała jak się mówi mama :-(
Nie pierwszy raz i nie ostatni ale kolejny dół zaliczony.
rehabilitantki też się niepokoją, bo robimy dwa kroki do przodu a potem cztery do tyłu i od nowa zaczynamy.
czasem mam już dość wszystkiego:-(
 
reklama
Dorotko dasz radę bo bardzo kochasz Paulinkę! I wieczorami pewnie nie raz mówisz że już więcej nie wyciśniesz z siebie, ale rano wstajesz z nową siłą.
Wiem jakie to strasznie trudne, ja mam tylko namiastkę tego co Ty przeżywasz a i tak dołki często zaliczam. Podziwiam Cię za siłę jaką masz i z jakim sercem walczysz o Paulinkę.
Kochana przytulam mocno. Trzymaj się dzielnie!
 
Do góry