reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Sencilla zgadzam się z twoją opinią :-)
Mamy teraz tydzień jesiennych wakacji siedzimy w domciu bo pogoda jesienna, chłodno i ponuro :-(
Miłego dnia życzę wszystkim :tak:
 
Ostatnia edycja:
olivca my serio mamy jesienne wakacje, mieliśmy bo od poniedziałku znowu do szkoły :baffled: Masz swoje małe słoneczko w domu, więc uśmiechem będzie umilac Ci dzień. Śliczna jest niesamowicie :tak:
 
olivca my serio mamy jesienne wakacje, mieliśmy bo od poniedziałku znowu do szkoły :baffled: Masz swoje małe słoneczko w domu, więc uśmiechem będzie umilac Ci dzień. Śliczna jest niesamowicie :tak:
a dziękuję, zapatrzyłam się na waszą Aishę i widzisz,, udało się:) no i prawda, to takie żywe słoneczko w domku, tylko że jak za oknem leje od tygodnia to szkoda mi takiego słoneczka tylko w domku trzymać :) Na spacerkach dużo lepiej spała. No, chyba że gdzies do centrum handlowego na spacerek pojedziemy- takie to teraz spacerki mają nasze dzieci.
 
iza813 w 20 tyg. lekarz może określic płec dziecka, poczekaj to troche, zlaci szybciej niz myślisz:tak:
olivca centrum handlowe dobre rozwiązanie hehehe i dziecko oswaja sie z hałasem :-D Trzymam kciuki za ładną pogodę :tak:
 
reklama
czesc. dziwczyny...obudzilam sie jak zwykle..

nie bede sie wiec rozpisywac bo nie jestem na biezaco co u was ale w ulubionych wciaz mam linka do tego forum i raz w roku znajde czas coby wejsc na ta stronke

tyle tylko wiec, ze pozdrawiam z dalekiej szwecji i duzo zdrowka zycze wszystkim

moze kiedys znajde wiecej czasu
a poki co trzymajcie sie

pozdrawiam
pa
 
Do góry