reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
witam wszystkie mamy i dzieci z mieszanych par.to wielkie szczescie i duma byc mama takich wyjatkowych maluszkow.sama mam dwoch synkow, obaj sa mulatkami i sa cudowni.aktualnie mieszkamy na obczyznie ale juz niedlugo upragniony powrot do polski.szukam szczesliwego tatusia ktory zechcialby miec kontakt z moim mezem, nie chce zeby czul sie samotny.jest z nigerii.pozdrawiam.
 
mummy serdecznie witam na forum :-)
olivca Maya jeszcze będzie się zmieniać z tygodnia na tydzień będzie ładniejsza:tak: Asiula jak się urodziła była różowa pózniaj bardzo jasna teraz jest złociutka :tak: A po powrocie z wakacji wogóle była opalona i ciemniejsza :-D Mały kameleon ciągle się zmienia :-D
Aisah uczy się chodzić więc mam przerąbane, wszedzie dojdzie, wszystko sięgnie. Dopiero chodzi przy meblach, a to już starczy żeby nabroić :-D
Miłego dnia wszystkim życzę bo my nareście mamy trochę chłodniejszy dzień i oddychać można :tak:
 
olivca, my uzywamy tylko emolientów do kąpieli- startowałyśmy od Oilatum, a teraz Softeo (podobnie działa a cena jest znacznie korzystniejsza, nie jestem pewna tylko czy nie pomieszłam literek ;), a oliwkę tylko na pupę i mała ma wspaniałą skórę:tak:....chyba ze chodzi o początkowe, tzn kilka tygodni po urodzeniu łuszczenie się skóry na np stópkach, rączkach ?(czasem jest to podobno objaw przenoszenia),
mumy witaj:-)- skąd dokładnie jest Twój mąż?
 
Witam wszystkie mamusie!!

Dosyć długo zbierałam się żeby napisać:happy2:...i dość długo szukałam takiego forum, bo chyba wszystkie mamy podobne problemy żyjąc w związkach z cudzoziemcami - bardzo brakowało mi miejsca, gdzie mogłabym po prostu od czasu do czasu pogadać:-) Będzie mi bardzo miło jeśli przyjmiecie mnie do swego grona!!:happy2:

Mój mąż pochodzi z Peru i od miesiąca z hakiem jesteśmy szczęśliwymi "posiadaczami" córeczki:happy2::happy2: Mała ma jasną skórę, bo mąż jest też dosyć jasny...no a ja jestem wręcz transparentna:-D....ma za to bujną ciemną czuprynę na głowie i to te włosy robią wszędzie furorę...na razie to wykapany tata, ale cierpliwie czekam aż zobaczę coś z siebie;-)

olivca - naszej małej wciąż schodzi skórka na rączkach i nóżkach mimo litrów :-)oliwki:-), które w nią wsmarowujemy. Położna mówi, że to normalne i kiedyś się skończy...
 
i ja chcialabym sie dolaczyc do tego forum. Jestem mama 3 miesieczecznej dziewczynki, mieszkam w Angli z moim Albanczykiem :-) tez dlugoooo szukalam takiego forum. mam nadzieje ze sie MAMUSIE nie pogniewacie ze sie zadomowie tutaj :-)

Wszystkie Wasze dzieci sa sliczne, no i zazdroszcze ciemnej karnacji. moja Diana taka blada ;-)
 
Witam Wszystkie Mamusie;)jestem w 20 tyg. ciazy, mieszkam w Leeds, moj partner jest Hindusem i jestem bardzo ciekawa kolorku mojej dzidzi :)napewno bedzie sliczna...w poniedzialek idziemy na usg wiec poznamy plec naszej kruszynki.pozdrawiam
 
MADZIA gratuluje i zycze powodzenia na USG a jak myslisz co bedzie?macie jakies przeczucia ?

podczytalam troszke i wiem ze byla mowa o relacjach w zwiazku. u mnie raz jest lepiej raz jest gorzej.chodzi glownie o te domowe sprzeczki : kt ma co posprzatac, zajac sie malo isc do sklepu... i nie wydaje mi sie ze klotnie sa spowodowane roznica kulturowa czy jezykowa :no: glownie chyba chodzi o charakter czlowieka czy potrafi sie dostosowac do tej drugiej osoby. ja jestem zadowolona ze zwiazku miedzynarodowego :-) wszyscy mi mowili ze miedzy nami jest duuuuuuza roznica kulturowa (E jest muzulmaninem-niepraktykujacym, a ja katoliczka-praktykujaca), ze nie mamy szans byc razem!!! a jednak jestesmy juz razem 4 lata i nie jest najgorzej :-)

OLIVCA GRATULUJE DZIDZIUSIA :-) SLICZNA JEST I PIEKNE IMIE :-)
dziewczyny maja racje takie male dzieci maja sucha skore i nie trzeba sie tym martwic tylko normalnie smarowac oliwka.ja na poczatku tez bylam przerazona, bo Diana tez miala takie krostki czerwone.bylismy na konsultacji w szpitalu i okazalo sie ze to normalne u takich malych BABLI :tak:

widze ze to forum odwiedza takze znajomo osobka z innego tematu:-D:-D:-D
czesc joklis:-D:-D:-D

POZDRAWIAM :-)
 
reklama
Od samego poczatku nasza dzidzia jest dziewczynka Divja ale tak naprawde mam przeczucie ze to chlopak,ale to nie ma znaczenia.chce znac plec ale jest mi wszystko jedno byle zdrowe.
o sprzeczkach, roznicach kulturowych, jezykowych itd. to dla mnie temat rzeka.
Moj M od poczatku mowi mi jak powinna wychowywac nasza niunie...mieszkamy w anglii wiec sama sie boje o dziecko ze wyrosnie na typowego Mlodego Anglika...on chcialby przekazac jak najwiecej ze swojej kultury..ostatnio mielismy sprzeczke o wychowanie religijne,ktora zakonczyla sie parogodzinnym milczeniem.ogolnie jest dobrze,jest pare spraw ktore trzeba obgalac czasem i koncza sie niezbyt przyjemnie ale i tak jestem szczesliwa w moim MIEDZYNARODOWYM zwiazku :-)
 
Do góry