reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Aisah jedni mowia ze sie z tego wyrasta tzn z braku tolerancji laktozy drudzy nie..wogole potraktowali moja corke jak dzicko z niczym waznym..ale juz mi kuzynka szuka poleconego lekarza jakiegos wiec sie nia zajmie,,
Domiska ,,to i tak "super"lekarze ze tak powiem ..bo poprzednim szpitalu jak przyszlam na ostry dyzur ze skierowaniem z dzickiem z goraczka prawie 40 stopni ,brzuchem jak w 9 miesiacu ciazy ,prawie nie jedzacym od miesiaca,z silnymi zaparciami, itp...to pani doktur pyta sie mnie co ja tu robie,,ze do rejonu powinnam isc a nie do szpitala i do pielegniarki glowa pokrecila co chyba mialo znaczyc ze kolejna walnieta mamuska,,,
 
reklama
czesc

zerknelam do was i pozdrawiam

my zabiegani bo mam teraz swojego m w domu juz od miesiaca i jeszcze drugi urlopu...

slonka i zdrowka i do milego:cool2:
 
Hej dziewczynki chcialam sie tylko z wami podzielic nasza radoscia, ze 29lipca na swiat przyszla nasza czekoladka MAJA:) Ważyła 3.8kg i 53cm długa:)
 
Czesc Wam wszystkim!Nie odzywalam sie jakies 60stron ale wszystko czytalam.Mialam strasznego lenia na pisanie pod koniec ciazy,potem nie mialam czasu...
Olivca gratulacje dla Was :biggrin2:
 
Gratulacje Olivca!!!!!!!!!!!!:-D
jak się czujesz jako mama? jak przebiegał poród? i jak tata się odnalazł w nowej roli? pewnie teraz juz nawet nie zawsze będzie czas na podczytywanie ;-), zobaczymy jaki Maja będzi emiec charakter i temperament- są juz jakieś symptomy?
tak na koniec- wiesz że moja mała miała podobne wymiary i dokładnie 6mcy więcej? :-p:-D
 
wow Elete jak miło i faktycznie równe 6 miesięcy a pamiętam jeszcze jak podziwiałam Twoją maleńką:)
Maya jest ju ciemniejsza niż taie polskie dzieci więc zdecydowanie mamy mulatkę, włoski na razie proste ale ponoć to się jeszcze może zmienić. Mam tylko problem bo bardzo szybko jej skórka robi się sucha, jest coś specjalnego do pielęgnowania skóreki u takich mieszanych dzieci:confused:
 
reklama
Wiesz co olivca ja mialam ten sam problem,smarowalam moje sloneczko oliwka ale zauwazylam,ze zluszcza mu sie pierwszy naskorek i smarowalam go(i robie to nadal) balsamem tym z johnsona.Ma teraz piekna skorke i nigdzie mu sie nie luszczy.Pozdrowionka i caluski dla Maji
 
Do góry