reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Witam drogie panie wakacje miałyśmy super :tak:

olivca kurcze już na ostatnich nogach jesteś

m_ktosia my też miewany schody z powodu kultury, ale oboje zagryzamy zęby i staramy się zrozumieć dlaczego tak jest (czasami to nie jest łatwe)

Kasia3 witam serdecznie i gratuluję pociech :-)

BINA66 gratulacje, zdanie prawka w obcym kraju to super sprawa :tak:

A ja i mała tyle co wróciłyśmy z polski, było fantastycznie :tak::-)
 
reklama
czesc dziewczyny,,,witam nowa mame..
dawno mnie nie bylo bo zalatana jestem..bylam ze swoja srednia pociecha w szpitalu na szczescie tylko na oddziale dziennym do wtorku mamy spokoj potem idziemy po reszte wynikow i bede w koncu wiedziec co jej jest.,,,boje sie jak diabli!!

Bina gratuluje zdanego prawka!!!
 
wydaje mi sie, ze kazdy tego typu zwiazek przezywa swoje kryzysy,,,
Joklis a mi się nie wydaje żeby to było jakąs regułą i wręcz bym powiedziała, że więcej kryzysów jest wśród par o tej samej kulturze bo w końcu każda z nas się świadomie zdecydowała na taki związek i jesteśmy bardziej tolerancyjne i szanujemy jakąs tam odmienność naszych mężów
Domimo mocno trzymam w kciuki za córcie
 
jak tam nasza mała Aisha się miewa? Tutaj pogoda w kratke i jakos nie można narzekać na upały więc dzieci z lata niewiele mają jeśli nie wyjadą do dziadków do Polski:-)
 
dzien dobry :D

a tu upaly wykanczaaaaja o mamusiu jak goraco mowie wam dzien w dzien :D zar z nieba ale ja uwielbiam lato wiec nie narzekam :D

pozdrawiam wszystkie kobitki!
 
czesc...wiecie co nie bardzo sie z wami zgadzam dziewczyny ,,,ja tu w Pl i te pary ktore znam z zagranicy nigdy nie spotkalam pary ktora nie miala by zo chwila jakieegos kryzysu w zwiazku,,chodzi mi o pary mieszane..ale moze ja mialam pecha i tylko takie pary spotkalam

co do Osas to juz jestesmy po szpitalu i okazalo sie ze ma zaparcia motoryczne i prawdopodobnie nie tolerancje laktozy,,,no ale teraz musze sszukac prywatnego lekarza bo przeciez ja wypisali bez zadnych zalecen przeciez i nawet nie powiedzieli jak sprawdzic czy rzeczywiscie jest ta nie tolerancja...tylko sie dowwiedzialam ze mozna to sprawdzic w wieku 5 lat..no ale od czego jest net..tam wyszukalam inne badanie i teraz szukam laboratorium ktore to wykona..
 
Asiula jest ostatnio bardzo śmieszna, raczkuje, podnoci się na meblach, ciągle się śmieje i ma kolczyki :-) Rozume już troche, np. gdzie jest papa to pokazuje na zdjęcie, bo zazwyczj go nie ma jest w pracy :-D Ogólnie mam z niej ubaw, ale też muszę mieć oczy dookoła głowy bo wszędzie wejdzie :tak:
domimo dobrze ze wiadomo co jej jest, łatwiej będzie leczyc, czy dzieci z tego wyrastają?? I jakie są objawy??
 
co do par mieszanych to ja znam kilka ale odpukac zadnych kryzysow :D bardzoooo fajne malzenstwa.. oby swojego tez nie zapeszyc ale odpukac wszystko super a juz kilka latek ze soba jestesmy .. :D

domimo oby Twoja mala szybciutko wrocila do zdrowka! tylko kurde gdzie ty takich konowalow znalazlas ze tak dziecko puszczaja do domu bez zadnych zalecen? to przeciez jakas kpina!!!!
 
reklama
Do góry