reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

dzien dobry ;)a u mnie to zaraz dobranoc hihi

chcialam przywitac wszystkie nowe watkowiczki :) milo was tu goscic ;)
przedstawie sie szybciutko :) Mam na imie Dominika, moj maz jest Amerykaninem i mieszkamy w stanach od kilku lat. Mamy tez prawiee 3 letnia coreczke Shannie.

no to chyba na tyle- bede zagladac bo milo ze sie watek troche rozruszal :D
 
reklama
Witam Cie serdecznie Domiska .milo ze znalazlam takie forum,bo na forum grudniowych mamus 2009 jakos sie nie zadomowilam a tutaj tak przyjemniej jakos:-). Zaraz musze uciekac na usg( i tak to bedzie polowkowe ) to sie napatrze na dzidzie i mam nadzieje ze rozszerzy nogi;-)dam pozniej znac..trzymajcie kciuki
 
Madziaaa no to powodzenia na usg... Ja tez nie moglam sie doczekac... Koniecznie chcialam wiedziec co bedzie... I mimo, ze mowili, ze dziewczynka (2 razy, bo ja mialam wiecej usg- nie tylko standardowe 2) wstrzymywalam sie przed kupowaniem rozowego praktycznie do konca... Ale nie moglam sie powstrzymac :-) :-) :-) Mojej siostrze tez mowili cala ciaze, ze bedzie dziewczynka, a urodzil sie chlopiec-taka niespodzianka :-) Dlatego nie bylam pewna... Daj znac co i jak, no i czy wszystko ok, pa
 
Madziaaa gdzie jestes?:-):-):-) Sprawdzam i sprawdzam, bo ciekawa jestem co wyszlo a tu nic....;-)

Joklis - mogę się podpisać pod Twoimi słowami. Cały czas było, że dziewczynka, a ja prawie do porodu miałam myśli "a co jak coś przeoczyli...":-D:confused: Generalnie zakazałam rodzinie wprowadzania różu do wyprawki, bo mój mąż stwierdził, że jak bedzie syn to "macho latino" nie będzie spał w różowej pościeli :baffled::baffled:
No i dowiedziełiśmy się dość późno bo około 30 tygodnia. Mała nie chciała się rozkraczyć:happy2:

My dzisiaj zaliczyliśmy pierwsze szczepienie. Ja z małżem gorzej to znieśliśmy niż Paloma:unsure: Mi było prawie słabo a mąż zamknął oczy....a Paloma tylko wygięła usta w podkówke i nawet porządnie nie zawyła:-D:-D Teraz bacznie ją obserwuję, bo trochę panikuje, że jakaś gorączka albo odczyn się zrobi i nie będę wiedziała co robić....:zawstydzona/y:

Pozdrawiam wszystkie Mamy:happy2:
 
juz juz spokojnie....juz wam pisze oficjalnie ze to pisiorek;-)ja jestem pewna na 100% bo bylo to widac golym okiem jak nic!!!chociaz teraz bacia moja mi namieszala w glowie ze mojej cioci tez tak mowili a sie okazalo ze to sie pepowina tak zawinela,ale mnie to wygladala na siusiaka z jajeczkami i polozna tez byla pewna na stowe ze to boy :-)nawet nie wiecie jak sie ciesze ze juz wiem i wszystko mi bylo jedno co bedzie,chociaz wszyscy liczyli na dziewuche:-)teraz pora na wybor imienia co przyznam bedzie trudne....jakos dla dziewczynki latwiej a dla chlopaka...pustka w glowie....:-)
 
madziaaa serdecznie gratuluję, tatuś pewnie cały w skowronkach że będzie miał z kim w piłkę grać :-)


dziekuje bardzo, pewnie ze tatys zadowolony (chociaz tez liczyl na dziewczynke),zapytal mnie "to juz nie bede moj nazywac go Divya!?"mowi tylko ze bratowe jego oby dwie beda zazdrosne bo maja corki, w sumie jedna jest teraz tez w ciazy ale nie wie co bedzie wiec zobaczymy we wrzesniu....
 
reklama
gratulujemy synka :)))

Aisah mala ma zaplatane wloski od malenkosci wiec dosyc przyzwyczajona ale czasami hihi krzyczy zse boli i ze ja ciagne:D
teraz ma straaasznie geste wloski i bardzo ciezko je rozczesywac..ale po malych pasemkach rozczesuje - trwa to dosyc dlugo bn jeszcze zaplatanie itd a teraz wloski coraz dluzsze wiec jeszcze dluzej :D

Aisah a jak Twoja malutka i jej wloski?:)) chyba nie jest najgorzej co?:)
 
Do góry