reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Miska- a opowiedzialas o tym Twojemu partnerowi?
jak mojego znam, to dobrze jak by sie na skardze skonczylo...
jak byli dla niego nieprzyjemnie w polskiej ambasadzie to napisal pismo do ministerstwa i nastepnym razem , jak jego nazwisko uslyszeli to go do osobnego pokoju poprosili , z lzami w oczach przepraszali i biegli jak wokkol jakiejs osobistosci....
a ten chamski sedzia to sprawa jak dla dla prasy...ale masz racje...wlasne nerwy sa najwazniejsze...

moje szczescia zazwyczaj o 20 slodko spia....tylko nie dzisiaj...mlody odpadl po awanturze- sprawdzona metoda na ostatecznosc- porzadnie nawrzeszczec, nic tak nie meczy jak placz... potem wcisnac pod koldre, poprzytulac, wytlumaczyc, ze mame wkurzyl i dlatego krzyczala, a jak teraz bedzie ladnie spal to mama juz nie bedzie zla....zawsze dziala..tzn w kazdym z 3 razy kiedy tak zareagowalam...moze niezbyt etyczne ale....
 
reklama
Swiadkow w sprawie nie bylo poniewaz byla bez orzekania o winie. Na sali byl tylko sedzia, protokolant (pisal, co siedzia mu dyktowal), ja i moj ex maz...takze generalnie zero przeciekow.

Aaronowi powiedzialam tylko o tym jak zwracal sie do mnie, ale nie powiedzialam mu, co powiedzial o irlandczykach bo i po co? Nie mam zamiaru robic mu przykrosci, tym bardziej, ze on lubi Polske. Nie chce psuc tego wrazenia, przez jednego palanta, ktory podbudowuje swoje wlasne ego poprzez deptanie innych.
 
abo hihi ale sposob znalazlas :D no ale chyba najwzniejsze ze dziala co :)
u nas z wieczornym spaniem nie ma problemow :D kladzie sie ze swoja lala i misiami musimy wszystkich wycalowc i gsimy swiatlo i idzie spac :D
 
moj maly to chodzi ok 21 spac...poprostu kaze mi usiasc na lozku kolo niego sam sie kladzie z pupa do gory , butelka z mlekiem pod pacha i 2sek juz spi...a mala to kolo 22 ..czasem wczesniej ..
 
Witam :-)
Dzisiaj idziemy na zamkniety plac zabaw do dzieci, zobacze jak reaguje na inne pociechy. W sumie to nie jakis bajer, organizowane przez miasto wiec gratis, ale przychodza tam matki z dziecmi juz od 6miesiecy zycia dziecka, wiec mi pasi :-)
Zdam relacje czy wisiała na m nie jak małpeczka czy mnie męczyła, żeby dotrzec do zabawek :-D
 
Hej mamuśki! My już 2 dni walczymy z katarem, dobrze, że to tylko katar,ale jest to uciążliwe, zwłaszcza przy karmieniu..buuu, mam nadzieję, że do weekendu będzie po wszystkim. Dziś mi królewicz po marudził nieźle, zawsze tak mam gdy wracamy od moich rodziców, Ksawery tam jest bardzo rozpieszczany, włożę go na chwilę w wózek i już jest krzyk na ręce. Póki mam jedno mogę nosić:-)
Aisah, widzę , że Twoja Niunia nieźle działa z ząbkami, u nas jeszcze nic nie widać:no:,ale ręce intensywnie dzień w dzień są w buzi.
Misia_83 życzę CI wytrwałości i dużo siły:tak:



p.s. czy u Was miesiączka szybko wróciła, bo u mnie nic a nic, czytałam gdzieś, że gdy przestaje karmić się piersią w nocy zaraz szybko wraca. Podpowiedzcie jeszcze czym najlepiej kierować się przy wyborze spacerówki, zamierzam kupić w najbliższych dniach.
 

Załączniki

  • Obraz 063.jpg
    Obraz 063.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 31
  • Obraz 084.jpg
    Obraz 084.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 31
witam dziewczynki,

my niedawno wrocilismy z przedszkola... :tak: zjedlismy obiadek... Manuel zmeczony, wiec powedrowal do lozeczka uciac sobie drzemke...
u mnie maly chodzi spac pomiedzy 19:00 a 20:00 i nie ma z tym zadnego problemu... :-)
Aisah, jak bylo na placu zabaw? kurcze, musimy sie jakos wkrotce spotkac... ;-)
Julitkakrol, ale kochaniutki ten Twoj Ksawery... :-) duzo zdrowka zycze... :tak: pytalas wczesniej o slub z protestantem... otoz ja takze (tak jak Domiska) przez to przechodzilam i rowniez nie bylo zadnego problemu... z jedyna roznica, ze moj maz i jego rodzinka tez mogli przyjac komunie (w kosciele katolickim)... :tak: to naprawde chyba zalezy od ksiedza... natomiast jak byl chrzest Manuela (rowniez w kosciele katolickim, ale innym), to ksiadz rowniez zgodzil sie na podanie komunii, ale moj maz i jego rodzina przyjmujac komunie musieli skrzyzowac rece na piersi (na znak, ze sa protestantami)...
Misia, ale przezylas, wspolczuje... dobrze, ze wszystko jest w porzadku z Twoim malenstwem... :tak:
 
witam
Aisah jak tam plac zabaw? mala dobrze sie bawila?
Magdalena masz super malca ze tak wczesnie chodzi Ci spac ,,zazdroszcze
Julitkakrol kiedys wyslalam Ci zaproszenie na NK,jaki ten twoj maly jest sliczny...co do miesiaczki to po kazdej ciazy wracala mi odrazu po 3 miesiacach od porodu...mimo ze karmilam piersia,,,to chyba zalezy od fizjologii ..czy jak to sie nazywa..a co do spacerowki to tez czekam na rady bo chce kupic pojedyncza jeszcze..bo teraz mam podwojna Graco..nie polecam

dzis popoludniu mamy nawet fajna pogode..szkoda ze mialam warsztaty i nie moglam z dzieciakami wyjsc miejmy nadzieje ze jutro bedzie lepiej
 

Załączniki

  • my.jpg
    my.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 34
  • niuniu.jpg
    niuniu.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 36
  • niuniu2.jpg
    niuniu2.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 34
  • niunia22.jpg
    niunia22.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
reklama
Więc stwierdzam, że nie było zle, brak płaczu :tak: sama nie wiedziała za którą zabawne najpierw ma się łapac. Dzieci jej nie przeszkadzały biegały sobie, a ona obserwowała :-) Nie była naj młodsza, był chłopiec 3miesiące. Ogólnie dobrze się bawiłyśmy obie, ja poznałam nowych ludzi, fajnie że matki dużo przeszły i mnie rozumieją:-) Myśle że cześciej tam bedziemy chodzic, to jest we wtorki i czwartki.

julitkakrol ja odrazu po porodzie krwawiłam cały miesiąc, pózniej miesiąc przerwy i normalny okres

magdalena12 do 11:00 w czwartek mam grafik napiety, nowe zajęcie :tak: ale pózniej spoko, nie widze problemu, tylko napisz jak bedziesz sie wybierac do Groningen i o której masz czas się spotkac :tak:

domimo25 dzieciaczki kochane takie lelochy i faktycznie strasznie do siebie podobne
 
Do góry