reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
tzn. wstajemy wczesniej? nigdy nie wiem , w ktora strone przestawic zegar...
tutaj sasiedzi tez potrafia byc " pomocni" - bo denerwuje ich trawka przy krawezniku, "pod prad" zaparkowany samochod itp ... itd....
 
witam,

Abo, przestawiamy zegarek godzine do przodu... :tak:
Aisah, nie ma tak dobrze... :-D tym razem spimy krocej... :tak: ja przewaznie w kazdy czwartek jestem w Groningen... i rowniez mam ranek napiety, bo, przedszkole konczymy przed 12:00... ;-) a Ty gdzie chodzisz na ten plac zabaw?
Julitkakrol, to faktycznie masz "mila" sasiadke... ;-) to juz wszystko masz na slub, powiadasz? a bierzecie rowniez koscielny, czy tylko cywilny?
Domimo, urocze masz pociechy... :-) faktycznie sa bardzo do siebie podobni...
 
abo tak Aisah to moja córeczka i zastanawiamy sie zeby zmienic na Aisha, chyba bedzie lepiej :confused: Tak ogólnie to czyta się Aisza

Co do zmiany czasu to faktycznie cos porabałam :-D Ale i tak Aisza spała do 7;30 starego czasu :tak:
 
bluebell to imie dostała po mamie mojego M, jak ja planowalismy to dostała takie imie :-D Jak narazie to rosnie mały potworek, ktory chce widziec wszystko, byc wszedzie i złapac co sie da

Jest super pogoda, a ja przeziębiona jestem, czyję się jak wywłok. Co tam wezme cos przeciw bólowego i śmigam do parku :-)
 
to tak jak myslalam :) sliczne imie :), a to ze ciekawska i wszystko chce do lapki wziac to normalne :)
 
reklama
ach my dziewczynki też mamy śiesznych sąsiadów, jedna pani parkuje wiecznie auto dokładnie pod naszym oknem:szok: nawet jak pojadę gdzieś to już po minucie przestawia:eek:chyba siedzi ciągle w oknie i obserwuje, a sąsiad, starszy samotny pan, no przemiły, bo jeśłi jakikolwiek problem to się oferował, tylko ze ponieważ ja też teraz jestem w domku to prawie codziennie się widzimy na kawce lub herbatce i wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt że on się już zapomina i potrafi 7 razy w ciągu pół godziny zapytać o datę porodu:tak:dlatego też staram się przemykac prawie niewidoczna i udaję że mnie w domu nie ma czasem:):laugh2:

nas niedzielka, pierwsza od dwóch moesięcy razem i co, za oknem pada
 
Do góry