reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Domimo-Kieran jak czegos nie mze siegnac to sobie przystawia fotel.....a jak dalej nie siega to stawia cos na fotelu...oczywiscie ma taka alpinistyke zakazana.....
ja w wieku 1,5 roku skakalam z szafki ( ok 1,60 m) do lozeczka...dwa razy sie udalo, za trzecim rozbilam brode na szczebelkach...
pociesze Cie tylko ,ze takie wyczyny ponoc swiadcza o inteligencji....

Miska- faktycznie nieciekawe przezycia! najwazniejsze ,ze malenstwo dobrze to przetrwalo!
 
reklama
tak tylko nawet na chwile nie mozna spuscic go oczu,,kuchnie juz mamy zablokowana ze nie wejdzie tam..lazienke jak drzwi nie zamkniete to spoko bo jak juz znajdzie sposob aby tam siedostac to probuje wejsc do toalety albo wrzuca do niej cos..a te wspinanie jest najgorsze..krzeselka tez przesuwa zeby gdzies wejsc...dlatego zrobilismy maly magazyn z kuchni i tam stoja wszystkie krzesla...to zaczal sobie przystawiac rowerek taki na 3 kolkach i po nim wchodzi

MISIA moj boze dobrze ze sie wszystko skonczylo dobrze...
 
Aisah nooo ciesze sie ze ten najgorszy bol przeszedl no i wielkie Gratulacje z powodu nowych zabkow!!!!!! :)))

misia kochna milo znowu cie tu goscic!!!!!!!!1 :D juz sie stesknilam za Toba:D oj widze ze troche przeszls ehhh pewnie sie sporo strachu no i bolu najadlas! ale najwazniejsze ze uz wszystko dobrze kochana no i z dzieciatkiem wszystko ok!
powiedz jeszcze jak sprawa rozwodowa poszla - mam nadzieje ze sprawnie i mozecie sie cieszyc wspolnie z druga poloweczka :D

domimo o matko pewnie przerazona jestes jak takie rzeczy wyprawia ten Twoj maluszek! oby zawsze sie to jednak dobrze konczylo :)
moja mala jak byla mala tez roznych sztuczek probowla - przystawiala sobie otoman do fotela.. pozniej swoja kanape :D pozniej sie wspinala na czubek oparcia fotela i zjezdzla na brzuchu z oparcia na fotel z fotela an otoman i pozniej na swoja kanape i pozniej na ziemie :D dobrze ze juz jest starsza hihihi :D
tu hihi tylko skraweczek jej wyglupow:
 
Domiska jejciu faktycznie mała akrobatka, naczytam sie tutaj co dzieci potrafia i jak Aisah cos zmajstruje to mnie to nie zdziwi :-D

misia83_83 witam i faktycznie masakra co przeszłas jak z horroru :szok:

A to dzisiaj rano
 

Załączniki

  • broiciel.jpg
    broiciel.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 44
  • c.jpg
    c.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 22
Domiska - sprawa rozwodowa zakonczona sukcesem!! jestem panna z odzysku:-) Ale musze Wam powiedziec, ze trafilam na takiego sedziego, ze tylko zlozyc na niego skarge by sie przydalo! Facet przez cala rozprawe dawal mi do zrozumienia, za kogo mnie ma. Teksty w stylu : ' A Pani to chyba musi bardzo lubic seks, skoro zostawila Pani meza dla innego' albo ' powodka jest w ciazy z tamtym mezczyza albo jeszcze z innym, bo po Pani juz wsyztskiego mozna sie spodziewac' ....BYlam w szoku!!!!:szok:
A na koniec bylo najlepsze. Zapytal mnie czy jestem z Polakiem. Ja na to ze Nie, ze jestem zwiazana z Irlandczykiem. A on powiedzial ' Irlandczycy to BRUDASY I SMIERDZIELE!' wyobrazacie to soebie?? SEDZIA tak powiedzial....a ja myslalam, ze wyglaszanie opinii rasistowskich jest karalne....taka sloma z butow ze hej! Ale poniewaz chcialam, zeby mi ten rozwod dal wiec nie skomentowalam tego wcale. Nie chcialam dac mu sie sprowokowac bo moglby mi odmowic udzielenia rozwodu...
To na tyle jesli chodzi o tolerancje w naszym ojczystym kraju.....:confused:

Jakby nie bylo rozwod jest i to jest najwazniejsze!:tak:
 
Aisah sliczne zdjecia :)))

misia ja jestem w szoku.. nie moge sobie wyobrazic ze takie cos wypowiadal sedzia.. zreszta jkikolwiek prawnik. Ja bym napewno zlozyla skarge na 100000% szczegolnie ze wszystko jest zpisywane co jest wypowiedziane. Chyba nie zostawisz tego w ten sposob? I jak sie nazywa ten sedzia?

no ale gratulacje z okazji ponownego bycia wolna!!!!!!!!!!!!!! :D:D
 
Miska- tez bym tego nie zostawila ot tak.... obrazil Ciebie i jest rasista i to wszystko powinno byc zaprotokolowane....

Aisah- sliczne!!

Domiska- niezle popisy....

moje dzieci maja spanie w nosie , a ja padam na twarz...
moj starszy daje wlasnie popis liczenia do 5w dwoch jezykach...
 
Rozprawa nie byla protokolowana. Sedzia dyktowal osobie piszacej, co ma pisac....od poczatku sie dziad zabezpieczyl.

Spodziewam sie dziecka, prowadze nowe zycie....zaprawde nie chce mi sie bawic z jakims malym czlowieczkiem. Malo to takich na swiecie...? Nie potrzebuje miec w ciazy wiecej stresow....swoje juz przeszlam.
 
reklama
no ale nie bylo zadnych swidkow w sprawie? takie cos jest karygodne i osobiscie nie chcialabym by kogos jeszcze tak potraktowal:/

co tam kobitki porabiacie? ja mysle uderzyc na sklepy ale nie wiem moze powinnam mala polozyc spac na drzemke przed tym :D
 
Do góry