reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

widzisz jak slicznie wygladasz!! :D
a tych dwoch malcow hihi faktycznie tak brdzo podobnych jak blizniaki:D jeszcze na tymzdjeciu ze smokami to juz wogole nie wiem kto jest kto :D

a sloneczka podeslalabym Wam jakbym wiedziala jak hihi :D poki co moge zaprosic do siebie :D
 
reklama
dzieki Domiska...
boze ja to chwile grozy dzis przezylam...te dzieciaki mnie wykoncza kiedys...szykowalam im kapiel a malych zostawilam w pokoju...doslownie mnie nie bylo 5 mni z nimi...a mala do mnie przychodzi i pokazuje cale dlonie we krwi...malo nie niezemdlalam z przerazenia,,nawet nie plakala...na szczescie okazalo sie ze ma tylko poprzecinana skorke na dloniach w paru miejscach..i niestety bardzo bolacych miejscach,,,a wszystko przez tego malego wszedl na szafe i sciagnal z tamtag taki szklany kieliszek rybke i go jakos stluk a ta mala chciala to posprzatac...boze myslalam ze umre z przerazenia jak zobaczylam jej rece we krwi zadzwonilam do meza a ten tak sie zdenerwowal ze wracal z predkoscia swiatla do domu lamiac wszystkie pzepisy kodeksu drogowego po drodze...na szczescie na strachu sie tylko skonczylo...
 
ojaj kurde faktycznie musialas sie neizle wystraszyc !!! ja jeszcze w takiej sytuacji nie bylam hihi ale pewnie bym zawlu o malu nie dostala
a ile maly ma latek ze tak sie po szafach wspina ?:))
 
maly ma dopiero 15 miesiecy...ale nie usiedzi 2 min w miejscu...wierz mi ja bylam bardzo bliska zawalu...taka panike zasialam ze maz myslam ze dziecko jest bliskie smierci..niechce tzeby takie sytuacje siepowtarzaly...bo sie nerwowo wykoncze
 
Domimo- oj wspolczuje...wyobrazam sobie _Twoje przerazenie...
ja tez nie moge dzieci na sekunde samych zostawic.... no i juz przyzwyczailam sie do usuwania wszystkiego co mogloby sluzyc "fajnej" zabawie , z zasiegu wzroku mlodego...bo co zobaczy to tez i siegnie....
 
Abo on wszedl z tapczanu na regal i te wszystkie rzeczy sa wysoko jak stoi na podlodze to do tej polki ma tak wysoko jak dwa razy jego dlugosc...ja co chwila meble przestawiam bo co chwila cos nowego wymysli...matko..juz sie boje co znowu sie stanie
 
bangob..mam do ciebie pytanko...czy jak probujesz glosowac na swoje malenstwo ..tez masz male problemy z akceptowaniem kodu z obrazka? wpisujesz wpisujesz i dopiero za ktoryms razem akceptuje ci glos?
 
domimo25 Moja dzicia jeszcze nie chodzi, a juz chce sięgac wszystko co widzi. Zaczynam obserwowac co ja interesuje, a nie powinno, jak tylko zacznie chodzic zlikwiduje to. Fotecyka super, wiecej wklejaj.

Domiska mysle ze juz jest lepiej, zabki wyszly i chyba ja tak nie boli :tak:
 
Ciao dziewczynki!

Masakrycznie dlugo mnie nie bylo....!! Ale przezylam chcwile grozy i doiero kilka dni temu wrocilam do domu.

Otoz pojechalam do POlski na 5 dni w sprawie mojego rozwodu. Niestety dzien przed powrotem do Irlandii zostalam zabrana z domu do szpitala z osrym zapaleniem wyrostka. Bylam operowana, a lekarze juz mnie przygotowywli, ze moge stracic dziecko....ach...az trudno mi to wspominac....:-(

Na szczescie operaca sie udala, ale lezalam jeszcze tydzien na patologii ciazy, bo w zwiazku z bolem pooperacyjnym doszlo do niewielkiego rozwarcia. Jednak wszytsko dobrze sie skonczylo, oprocz tego, ze w bikini juz raczej nie pochulam...mam wielka blizne na brzuchu....
Wczoraj bylam na wzycie kontrolnej. Rozwarcie sie cofnelo i juz nie ma zadnego zagrzenia. Czekam jeszcze tylko na wniki krwi bo niestety doszlo u mnie do anemii...za duzo krwi sie polalo....:tak:

Takze usprawiedliwiam swoja nieobecnosci i od dzis melduje gotowosc do dalszego konwersowania:-) Przy okazji witam wszytskie mamy, ktorych przyjsie pominelam:-)

Moj maly rozwija sie super...wazy juz 1 kg i 45 gram...zostalo 13 tygodni i Alexik bedzie z nami!!:))
 
reklama
Kieran jak czegos nie mze siegnac to sobie przystawia fotel.....a jak dalej nie siega to stawia cos na fotelu...oczywiscie ma taka alpinistyke zakazana.....
ja w wieku 1,5 roku skakalam z szafki ( ok 1,60 m) do lozeczka...dwa razy sie udalo, za trzecim rozbilam brode na szczebelkach...
pociesze Cie tylko ,ze takie wyczyny ponoc swiadcza o inteligencji....
 
Do góry