reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Wiesz co olivca ja mialam ten sam problem,smarowalam moje sloneczko oliwka ale zauwazylam,ze zluszcza mu sie pierwszy naskorek i smarowalam go(i robie to nadal) balsamem tym z johnsona.Ma teraz piekna skorke i nigdzie mu sie nie luszczy.Pozdrowionka i caluski dla Maji
Dzięki Bukilko czyli jest jeszcze nadzieja, mój N.też mówi że to tylko pierwszy naskórek ale ja wcześniej nigdy nie widziałam żeby aż tak bardzo się złuszczał u noworodkaJ Czyli balsam i już.
witam, moj maz jest z nigerii, mamy dwoch synkow.aktualnie mieszkamy w dublinie ale pewnie wrocimy niedlugo do polski
Hej mummy, witaj, przepraszam ze ja taka spóźniona ale maleństwo zabrało mi mnóstwo czasu. My mieszkamy 30km od DublinaJ Mój narzeczony jest z river state J
Aisah rzeczywiście widzę wasza księżniczka się zmienia, ale śliczna czekoladka, już się nie mogę doczekac kiedy nasza taka będzie. To prawda, cudowne jest być mamą mulatkaJ
Witaj Renita J Jej ale się tu teraz dzieje, super!!! Fajnie, ze się odnalazłyście mamuśkiJ
Witaj KornasiaJ Cóż za pytanie, czujcie się jak u siebie w domu, jutro zapraszam na dobrą kawkęJ Moja siostra i moja najlepsza przyjaciółka też wyszły za muzułmanów i są szczęśliwe, pomimo moich obaw, tysiąca pytań jakoś dobrze im się układa, więc nie ma co słuchac stereotypówJ
Witaj Madzia J Gratuluję synka. Coś mało właśńie chłopców ostatnioJ
 
reklama
Witam wszystkich a szczegolnie nowe mamuski!

Dziewczyny powiedzcie mi kiedy po raz pierwszy obcinalyscie wlosy swoim skarbom?Moj Conradek urodzil sie z dlugimi wloskami,a teraz ma jeszcze dluzsze,na jakies 6cm,mnie sie podoba ale moj JC chce mu obciac.Mowie mu,ze u nas do roku dzieciom sie wlosow nie obcina to sie smieje i mowi ze do tego czasu bedzie mial kilo wlosow.Teraz ma takie mieciutkie i lekko podkrecone,wiem,ze jak obetne to sie zmienia ale chce poczekac,bo lecimy do PL we wrzesniu to bedzie fajnie wygladal.
Moja sasiadka obciela synkowi wloski jakies 6mies. temu i wogole mu nie rosna.Sama nie wiem co o tym sadzic.A Wy jak myslicie prawda to,ze do roku sie nie obcina czy nie?Doradzcie cos...
 
Elete ja malej smarowalam wloski oliwka jak nie byly tak bardzo geste teraz bym musiala chyba z pol oliwki zuzyc ale np uzywam specjalne preparaty z roznymi olejkami i z roznych olejkow by wlosy natluscic. Ale wiem ze te preparaty nie sluza do rozczesywania a wlasnie natluszczania takich szorstkich wloskow..

Elete no to wklejaj zdjecia malej! raz dwa pokazuj :D

Bukila ja nie znam sie za bardzo na obcinaniu moja mala ma aferko hihi wiec nie obcinamy w ogole;] ja bym pewnie podciela jakby dziecku wchodziily wloski do oczek albo jakos przeszkadzaly ale jak ci sie podobaja dluzsze to zostaw co ci zalezy :D
 
bukila - sama jestem ciekawa od kiedy się obcina włosy takim małym szkrabom. Moja Paloma też się urodziła z gęstymi, długimi włosami i też widzę, że rosną i rosną...co prawda to kobitka, więc będę jej włosy zapuszczać, ale nie wiem od kiedy "kształtować" jej fryza:happy2:...No i teraz trochę mnie przestraszyłaś z tym za szybkim obcinaniem i tym, że potem nie rosną:confused::confused:

Jeszcze tylko chciałam powiedzieć, że strasznie tu sympatycznie i miło mi się tu zagląda:-) a próbowalam się zadomowić u czerwcówek i się nie udało....
Fajne z Was kobitki!!

Lecę na siłownie walczyć z pociązową oponką:dry:

Miłego dnia wszystkim Mamuskom!!!!
 
Witam kobietki :-)
Co do obcinania włosków to też słyszałam że do 1roku życia powinny rosnąć, ale wydaje mi się, że to zabobony i jak dziecku przeszkadzają, wchodzą do oczu to lepiej podciąć i pierwsze słyszę że nie odrosną :confused: Moja kuzynka jak była malutka miała śliczne loki jak sprężynki mama jej obcieła za dużo i loczki przestały rosnąć wyprostowały się:-(
Mój M ciągle mi mówi że mam smarować małej włoski olejkami, ale ona nie mam afro i myślę że będzie wyglądała jak z tłustymi włosami:szok:
Miłego dnia życzę, tutaj zapowiada się super pogoda :tak:
 
hej Aisah to prześlij ej pogody troszkę do Irlandii:)
Ja po kąpaniu Maji w oilatum też widze że jej włoski po prostu wyglądają jak tłuste:) No i tak jak mówicie z jednej strony do roku nie powinno się dzieciom obcinać ale do tej pory nikt nie potrafi wyjaśnić dlaczego-hmm zabobony jakieś a z drugiej strony ponoć właśńie szybciej rozną jak się obetnie. Ja tam patrze na dobro maleństwa, jak będą jej przeskadzały to obcinamy i już, wolę mieć dziecię z krótkimi włoskami czy to z loczkami czy bez ale bez wady wzroku hihi
 
hmmmmm... problem wloskow u corci, jak na razie mnie nie dotyczy, ale Domiska ja z checia bym sie dowiedziala jakich olejkow uzywasz, bo ja mam takie afro(nie wiem po kim :-))
Co do obcinania wloskow to tez wydaje mi sie ze to zabobon i jestem zdania, ze jezeli przeszkadzaja to trzeba obciac :tak:
Reinita zgadzam sie z Toba ze tu jest sympatycznie, i o ile czas pozwoli bede zagladac na ten watek :-)
Olivcia ciesze sie ze i Ty znasz te dobre strony Muzulmanow :-) Moja siostra tez byla sceptycznie nastawiona, a o rodzicach nie wpomne !! ale jak poznali E wszystko sie zmienilo :tak: teraz jak dzwonie do nich to pierwsze pytaja o wnusie a pozniej od razu co u E :-)

A o to dowod ze ze szczotka jeszcze dlugo nie bedziemy mialy do czynienia
 

Załączniki

  • aparat 002.jpg
    aparat 002.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 36
Kornasia nie pytaj nawet co u mnie w rodzince się działo jak się dowiedzieli że chodzi o islam, mama to na dokladkę wszystkie filmy ogladała o uprowadzonych białych kobietach itp. Ale tak jak mówisz wszystko do momentu kiedy poznali zięcia:-D Czyli nie takie straszne jak opisują. Teraz mi wstyd bo ja sama byłam przeciwna, tu niby rozumiałam siostę a z drugiej strony te wszystkie różnice, ale jak się chce być razem to wszystko można:)
 
reklama
Mi drogę wydeptała siostra jest z turkiem od 8lat i już dawno wszyscy w rodzinie się z tym zapoznali :tak: Wiec nikogo nie zdziwiło ,że mój M też jest muzułmanem i tylko pytają czy przyjedzie na święta żeby wieprzowiny nie gotować :-D
kornasia Mała boska i ciesz się że nie musisz za włosy jej ciągnąć :-D
A Aisah dzisiaj mnie zaskoczyła, mamy mieszkanie ze schodami, poszłam na górę się przebrac, chcę schodzić i co widzę młoda stoi na 2stopniu i włazi na 3. Mało co zawał bym dostała, wiem że muszę zrobić osłonkę na schody żeby nie wchodziła ale ciągle coś mi wypada, a czas leci.
To jej zdolności z przed 2tyg.
 

Załączniki

  • 1 wspinaczka (8) 450x600.jpg
    1 wspinaczka (8) 450x600.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 43
Do góry