reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Aisah, kornasia - śliczne te Wasze dziewczynki!!!:-):-) Aisah - jaka ona jest dumna z tych 2 schodków!! Rewelacja!:-D
Kornasia - Twoja malutka ma zielone oczka??
 
Domiska, napisz więcej o pielęgnacji włosków, są kręcone i szampon oilatum na przykład robi z nimi dziwne rzeczy- wygladają gorzej niż przed myciem:-D....także myjemy tylko oilatumi są lepsze....ale może warto spróbować czegoś więcej....

a co do obcinania, to chyba zależy od tego jakie są te włoski, wiem że syn znajomych odkąd ma bardziej obcinane włosy to mu się kręcą (wcześniej miał je proste-dodam tylko że jest mulatem..)
u mnie wszystke prababcie mają zakusy na obcinanie włosów małej, ale ja nie widzę takie potrzeby- może mieć kucyki więc jest ok :) a i tak się musi przyzwyczaić do czesania...:tak: a z tego co wiem to obcinanie wzmacnia włosy, tylko to chyba lepiej robić jak już jest ich więcej...2-3 lata, przynajmniej ja tak miałam....:tak:
moja mała zasnęła na spacerze i popołudniową drzemkę sobie pomyliła z nocą :-D...
 
pisze jeszcze raz....oto nasze, jedne z nowszych fotki...i zabawa ze wszystkim co nie jest zabawką:-D..

Aisah, ładną niespodziankę Ci zrobiła córcia, teraz pewnie będzie ich więcej i więcej...:tak:

a co do kwestii religii w szczególności islamu- a ciekawa jestem czy nie ma żadnych problemów, kiedy pojawia się temat wychowania, dziewczyny co wtedy? jest to wasza religia czy partnera? bo wychowac w dwóch jednocześnie brzmi raczej jak bajka....:confused:
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 42
  • a2.jpg
    a2.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 38
Elete jak widzę Twoje maleństwo to tak jakbym widziala naszą Maje za 6 miesiecy:) Tak mi się marzy :)
A jeśli chodzi o islam to dzieci muszą być wychowywane w tej wierze, co akura jest dziwne bo biorąc ślub kościelny z katoliczką też się przysięga, że nie będzie się robiło problemów w wychowywaniu dzieci w ierze katolickiej więc jak to wtedy pogodzić?
 
Dzieki za rady,to obetniemy wloski jak przyjedziemy od babci,bo akurat bedziemy tam jak nie bedzie upalow to nie bedzie mu goraco.
Aisah ja bym chciala zeby moj skarbek juz na schody wlazil ale musze poczekac.
 
przepraszam,że tak bezczelnie wchodzę na wąteczek,bardzo fajny zresztą,ale powiem tylko,że to zabobon,że się nie ścina włosków przed roczkiem lub ścinanie nie ma nic wspólnego z tym,że włosy rosną szybciej lub nie rosną wogóle.
Tak samo jak niby to,że ścinane włosy są mocniejsze.
Pamiętajcie,że wszystko co z włosem związane jest w cebulce.
To od niej wszystko zależy,moc włosa i jego grubośc (tak więc wiadomo witaminki na mocniejszy włos ) a to,że włos wygląda na gęściejszy to tylko sprawa podcinania wyszarpanych już końcówek i wyrównania z krótszymi włoskami.
Tak więc zabobonom mówimy nie ;-)

P.S mój młody nie mulacik a pokręcony ,że ho ho ;-):-D

Pozdrawiam.
 
Witam kobietki :-)
Elete Nareście małą widzę, super jest wygląda na spryciulę ;-)

Co do religi, Aisah ma chrzest ale po muzułmańsku mój M nic jej nie zrobił. Wiem że mojej siostry dzieci mają chrzest i coś po muzułmańsku. Więc co z mojej kruszyny wyrośnie to nie mam pojęcie, jak na razie z wychowaniem nie mamy problemu, ale myślę że w szkole będzie chodzić na religię i może do komuni ją poślę (raczej tak) bo nie jestem pewna czy mój M zrobi cokolwiek w tą stronę, więc wolę żeby jednak w coś wierzyła:tak:

anineczka dzięki za radę i rozmycie naszego problemu hehehe
 
Cześć dziewczyny!!

Mamy problem...:-( Mała dzisiaj w nocy wymiotowała żółcią i praktycznie nic nie je, nie dopomina się o jedzenie wcale i jest jakaś osowiała...cały czas by spała, a to do niej nie podobne:-:)-:)-( Martwię się niesamowicie - do lekarza idziemy dopiero za godzinę...
Może to coś z żołądkiem...nic już nie wiem:-(
Miała któraś z Was taki przypadek???

Pozdrawiam
 
reklama
ojej Reinitko, a czym ją karmisz? Może mleko trzeba zmienić? Ja to każde najmniejsze ulanie małej tak przeżywam, a w szpitalu jak mi fontanne puściła pierwszy raz to normalnie się rozwyłam.... Na razie nie mam wystarczająco swojego mleka więc ja dokarmiam butelką ale ciągle obserwuję w razie czego czy nie zmienić mleka na inne bo jeden dzień super a na drugi znowu jej się toszkę uleje a w szpitalu trzy rodzaje mleka były i nikt nie wytłumaczył jaka różnica, jak spytałam pielęgniarki to franca odpowiedziała mi że wszystko to samo ale mam dawać to które już podaję
 
Do góry