reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

landryneczka_1982 dzięki za ostrzeżenie, cos mi tam pisała o fotkach, ze mam jej wysłac, ale ja zignorowałam bo wydało mi się to dziwne :confused:
Asiula zaczela pełzac jakis tydzien temu, ale mam z niej ubaw hehehe:-D
 
reklama
No dzieki, chociaz w tych czasach, juz nie wiadomo, gdzie zdjecia bezpiecznie mozna wklejac, lub czy nie wklejac ich w ogole... Ja bylam zbulwersowana, jak sie dowiedzialam, ze pedofile uzywaja fotki cudzych dzieci, wklejajac je na "nasza klase"... Jak przejrzalam pare profili to mi sie niedobrze zrobilo...

My z malutka jestesmy na etapie gaworzenia... Co dzien nowe dzwieki, i z dnia na dzien robi sie coraz glosniejsza... :tak:;-):-D Wlasnie mi piszczy do ucha :-D Coraz lepiej jej idzie chwytanie przedmiotow do raczek, widac tez pierwszego zabka... Chociaz droga jeszcze daleka... A co do jezyka to Wy chyba macie troszke bardziej wyrozumialych partnerow... Moj jest po prostu przewrazliwiony...
 
landryneczka_1982 dzięki za ostrzeżenie, cos mi tam pisała o fotkach, ze mam jej wysłac, ale ja zignorowałam bo wydało mi się to dziwne :confused:
Asiula zaczela pełzac jakis tydzien temu, ale mam z niej ubaw hehehe:-D

nie ma za co oszustow trzeba tepic... ja mam takiego nerwa na nia albo na niego ze szok :no::no: bo w koncu nie woadomo kim ona byla tak do konca...bo sa rozne wersje... szkoda gadac
a co do pedofili na nk ja zablokowalam swoja galerie tylko dla osob ktore znam.... i zadnych kont fikcyjnych tez nie dodaje... bo podobno pod tym sie ukrywaja pedofile..
wogole to az stracilam chec wklejac fotki mojego malego gdziekolwiek.
 
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo....a tu jakas afera mnie ominela...co sie stalo?
jak maluszki?? moje caly czas albo sie bija albo rozrabiaja
 
hej dziewczyny....dawno ni episałam i podczytuję od czasu do czasu...
pomijając temeat justy..bo już dużo zostało napisane...a jak i tak nie rozumiem takich ludzi....

to wracam do języka polskiego...
przecież jest jeszcze radio, i kasety, filmy itp....
także nawet jeśli ni ema czasu dzieciak może sobie słuchać itp....:tak:

a tak poza tym to pada u nas ..i nic nie wygląda żeby się miało zmienić dzisiaj....
mała się nauczyła (sama) bardzo głośno piszczeć (dowód zadowolenia) ..i zamiast normalnego snu tylko 20 min i zmowu "działa"....:-D
także zmykam i podrowienia dla wszystkich ....
 
Dzien dobry,
Pisze wlasnie moja prace licencjacka na temat rozwoj dzieci wychowujacych sie w rodzinach dwujezycznych, w szczegolnosci interesuje mnie jak radza sobie dzieci z jezykami polskim i francuskim.. Czy ktoras z mam mialaby ochote troche mi opowiedziec jak to sie dzialo u niej w rodzinie i jaki jest efekt dwujezycznego i dwukulturowego wychowania?
Bylabym niezmiernie wdzieczna!!
Pozdrowienia!!
 
Kurcze jak tu duszno, w nocy nie idzie spac, mała budzi się cała mokra :szok: Nie chce spac przy otwartym oknie bo boję się, że ją przewieje i się przeziębi, a przeciez za tydzien ruszamy na wakacje do PL :-)
Miłego dzionka życzę :tak:
 
reklama
witam mamusie u nas tez duchota straszna wieczorami za spac sie nie da mala w samych majyusiach spi bo nic sobie nie da ubrac na siebie w nocy,a pozatym robimy poddasze,3 pokoik wiec kurzu woooooooooow,
chyba na diete kurzowa przejde,ale w poniedzialek maja skonczyc wiec mezusia z mala wyganiam do zoo a ja sprzataniem sie zajne.
a co tam u was dziewczyny slychac cos cicho tu?
 
Do góry