reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Witam :biggrin2:
My jak zawsze nie śpimy od 7:00 nasza piękna pogoda gdzieś dzisiaj zabłądziła :baffled: Coś czuje że dzionek w domku spędzimy, musze troche tu ogarnąc bo przez ostatni tydzien nie miałam kiedy.

Życze miłego dnia :tak:
 
7?? kochana co wy tak wczesnie na nozkach :) ja to tak do 9-10 potrafie pospac :D a moja mala to w ogole haha wstaje po 12 :D ale ona zawsze taki spioch :D

u nas popadaloale dobrze bo tak parno bylo az lepsze powietrze sie zrobilo ;d
 
O 9:00 to ja już na warsztatach jestem a Aisza w przedszkolu.
Dzisiaj był wykład o stresie, ale miałyśmy ubaw, a po 1,5godz. było troche cwiczen relaksujących oddech i tam takie :-D Ogólnie zabawnie :tak:
 
witam mamy,
wraz z mezem wyjechalismy w nasza 3 rocznice slubu na majorke,czas spedzilismy suuuuperowo,tylko my we dwoje na slonecznej plazy...super
ale moj problem polega na tym na czyms innym.
nasza corke zostawilismy z tesciami na tydzien wtedy kiedy bylismy na majorce i po powrocie moja mala zupelnie zapomniala polkiego,i jestem zdolowana tym,a tak ladnie potrafili odpowiadac mi po polski i powoli zdania skladac ,
a teraz to tylko po angielku ,zadnego zainteresowania polska mowa,probuje co dzien do niej mowic po polsku a ona i tak odpowiada mi tylko po angielsku.
pomozcie co mam zrobic aby moja shannon znow mowila po polsku.
 
Bina kurde powiem Ci moja mala jest dwujezyczna, mam znajomych ktore maja mulitijezyczne dzieci ale ze po tygodniu juz zapomniala polski.. to strasznie szybko! nie wiem powiem ci jak to sie moglo stac - dzieci ktora mowia w dwoch czy wiecej jezykach raczej nie zapominaja go po kilku dniach.. na to raczej potrzeba czasu..
Nie pozostaje ci nic innego jak mowic do niej po polsku jak najwiecej :D a my trzymamy kciuki za to! :D
 
reklama
Do góry