reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

dzien dobry!

witajcie nam nowe mamusie makgdalenka i akwarelka:)

akwarelka z jezykami u nas sie uzywa 2 :) a wlasciwie ngielski w 75% bo mala go slyszy wszedzieee a polski tylko ode mnie :) ale rozumie i mowi w obydwu jezykach :) autmatycznie sie przestawia gdy zwraca sie do taty ( i mowi po ang) i do mnie po polsku .. nawet jesli to jedn arozmowa w trojke do mnie po polsku.. odwroci glowke i do tatki po ang :))

akwarelka jesli Noemi bedzie miala dokaldne rozroznienie kto w jakim jezyku mowi .. do niej mowi to nie bedzie zadnych problemow i bedzie wiedziala w jakim jezyku do kogo sie zwracac:)

bangob ijee moze i o stany zahaczycie hihi ?:D a do Canady na wakacje pozwiedzac czy do znajomych/rodziny czy jeszcze cos innego?:)

u nas mala uwielbia podrozowac hihi samolotem odmalenkosci - a odleglosci mamy spooore bo lot tojakies 12h :D

my w tym roku juz w polsce bylismy bu w styczniu wiec raczej sie nei wybieramy .. ale rodzice do nas w drugiej polowie roku przyleca wiec to zwsze cos :))
za tona wakacje wybeiramy sie na poczatku maja.. na Floryde :)n poodwiedzc rodzinke, pozwiedzac no i oczywiscie do Disneyworldu!!!!!!!!1 :D

Aisah oj zeby te zabki wam wyszly szybciutko i malutka sie tak nie meczyla juz :/

my wczoraj wiekszosc dnia spedzilismy n dworze tak pieknieeee bylo ponad 25 stopni wiec wyszlalelismy sie wszyscy :Dwkleje zdjatka pozniej :D
 
reklama
Domiska tak jak radziłas daje jej sporo herbatki, zeby sienie odwodniła, strasznie meczy siebie i wszystkich dookoło :wściekła/y: Co tam jeszcze nie jedno bede musiała przetrwac :-D
Moja sliczna pogoda zabłądziła wczoraj, a dzisiaj padał grad :szok:

Dzięki dziewczyny za pocieszenie, czuje ulge, ze nie tylko moje dziecko tak reaguje na ciemną skóre ;-)
 
Aisah oby szybciutko to przeszlo i zaraz bedzie lepiej!! mozesz tez sie doradzic pielegniarki albo pediatry co by mozna jj bylo dac by jej ulzyc

buziaczki dla was!

a tu my z dzisiaj :D mala ze swoim ukochanym Juniorkiem, i na placu zabaw, i z tata i w ogole :D
 
czesc wam...
moje dzieciaczki rozumieja w 3 jezykach..polski,ang i EDO..ale mowia przewaznie po polsku..
co do zabkow to niestety nic nie moge doradzic bo moje przechodzily bezbolesnie..

Oraz witam nowe mamusie...milo ze jest nas coraz wiecej''

no tak u nas pogoda tez zabladzila tak jak u Aisah...wiec Domiska prosze podziel sie z nami troszeczke bo u mnie dzis wialo jak diabli...
my na swieta mielismy jechac do Wloch ale nie stety pewne sprawy pokrzyzowaly nam plany wiec chyba pojedziemy do Krakowa:-)
 

Załączniki

  • 101_1777.jpg
    101_1777.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 25
  • david21.jpg
    david21.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 49
  • niunia22.jpg
    niunia22.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 33
  • pictures.jpg
    pictures.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 33
Czesc wszystkim mamom:-)
Domiska, Domimo zdjecia super. Sliczne macie dzieci:tak:
Przyznaje sie bez bicia, ze jeszcze nie znalazlam czasu na lekture wczesniejszych postow wiec na razie bede odpowiadac na biezaco:sorry2:
My bylismy w Polsce na swieta. Pochodze z Cieszyna. Teraz wybieramy sie dopiero pod koniec sierpnia bo wczesniej wszyscy beda w wakacyjnych rozjazdach :rofl2: My zreszta tez. Wielkanoc spedzimy w trojke w domu:happy:
 
Akwarelka- Boze Narodzenie tez planowalismy w trojke,ale w koncu wyladowalismy u tesciowej.... nie bylo zle, ale inaczej to sobie wyobrazalam...

Domimo, Domiska- sliczne macie dzieciaczki!!

co to za jezyk EDO? przyznaje bez bicia ,ze nigdy nie slyszalam...
 
Ostatnia edycja:
Aisah no i jak tam ten zel do smarowania dziaselek pomaga? a jk nie to moze daj jej cos usmiezjacego bol u nas to sie nzywa Tylenol .. cos dla dzieci zeby biedulka sie tak nie meczyla !buziaczkkiiiii dawaj znac czy cos lepiej jest :tak:

domimo o witaj ze sie pojawilas bo cos cie ostatnio nie bylo ! :-) kurde ja tych Twoich malcow dlej nie rozrozniam hihi;-) i wyciagaj tego smoka bo to juz duze dzieci!!! :-)
Krakow sliczny wiec do Krakowa zawsze warto sie wybrac :D:D porob zdjecia i powklejaj i siebie wklej bo nic nam sie nie pokazujesz!:-)

akwarelka nadrobisz jak bedziesz "szla" ;-) my tez wielkanoc w trojke bedziemy spedzac :) aj mowisz ze do Polski lecicie pod koniec sierpnia aachhh jak piekniee :D tez bym sie przeleciala tam :-) czesto widzicie sie z rodzinka w ogole??
 
reklama
oj Domiska nie wklejam swoich zdjec bo niehce nikogo straszyc:-p
powiem ci w sekrecie ze czasami niewiem jak ale te dwoje mniejszych jakos mi sie pomyli...boze dzieczyny jaka pogoda niby nie tak zimnoe ale pada albo deszcz albo deszcz ze sniegiem ...ja chce lato!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Załączniki

  • 101_1789.jpg
    101_1789.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 34
Do góry