reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Milena GRATULACJE!!!!!Witaj w gronie szczęśliwych mamusiek!!!:-) Czekamy na kolejne forumowe bobasy!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, a tym, które są na etapie starań:-) życzę powodzenia!!
 
reklama
Madziulka Rz po cichutku oczywiście gratuluję :) strasznie się cieszę! :)
kto Ci robił transfer??? trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze! :)


Milenka gratulacje!! witamy Twojego syneczka na świecie :)
 
Nuna punkcję i transfer robił dr Wojew.... konkretny facet ...

Martwię się oczywiście czy dalej będzie ok i czy będzie ładnie wzrastać ..., słyszałam , że koło 9 , 11 dnia może wzrost spaść , ale nie musi oznaczać nic złego .. dziś 9 zobaczymy co będzie...
 
ooo no to fajnie, mi dr W też bardzo przypadł do gustu :) myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze i beta będzie pięknie przyrastać :)
 
Madziulka...tak się cieszę :) Dmucham i chucham... Niech betka rośnie :-)

Jestem po pierwszej IUI. Przede mną długaśne dwa tygodnie oczekiwania.
Żołnierzyki poprawiły się kosmicznie (w styczniu 5% ruchomych, a w marcu 77%), pęcherzyki wystymulowane, teraz dupek i kwas foliowy. Czekamy...
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim :happy:
madziulka mega gratulacje, podczytałam na "kto po in vitro" beta pięknie rośnie, super następna mamusia się szykuje :tak:
zuzik to teraz za ciebie trzymamy kciuki, a czym twój m się suplementował że tak wynik się podniósł ?
jup co tam u ciebie i dzieciaczków ? jak się czujesz ?
rea a ty już zwarta i gotowa na przyjęcie maluszka ? jak ja już bym chciała być tak jak ty na finiszu :tak:
katarina a tyś gdzie się schowała :laugh2: melduj się ;-)
madziula a ty kiedy wracasz po malucha ?
joasik, goyah, sisi, milena jak wasze maleństwa ? wy to pewnie wogle czasu nie macie, maleństwa pochłonęły cały wolny czas
czerwona oliwko odezwij się
alutka co u ciebie ?
faro a ty jak się czujesz ? a u ciebie co będzie ?
przyznaje że reszty nicków nie pamiętam, ale inne dziewczyny niech też się odezwą :tak:
pozdrawiam was i może zacznie coś się dziać na tym forum

 
Ostatnia edycja:
Madziulka gratuluje:) strach będzie deczko mniejszy jak serduszko usłyszysz:) a potem na chwilkę zniknie po kolejnych wizytach:)
Anula masz rację wolny czas to abstrakcja ale wymarzona i długo oczekiwana:) sama już wkrótce się przekonasz. A co u Ciebie?
 
Anula 86 - u nas to było tak, że tamtym roku mieliśmy dobre nasienie, ale przyplątał się emkowi jakiś stan zapalny i w styczniu jak zrobiliśmy seminogram wyszły mu bardzo podwyższone leukocyty, które uszkadzają plemniki. Norma >1 a my mieliśmy ponad 6:szok:. emek miał antybiotyk i teraz jak zrobił seminogram, leukocyty spadły do 0,2, a prawidłowe plemniki skoczyły nam na 77%:-)
Poza tym rzucił palenie. A w 2014 roku zrobiliśmy dwie trzymiesięczne kuracje tabletkami Promen (nie mylić z Permen!). Nic więcej.
 
reklama
Anula 86 ja faktycznie już zwarta i gotowa na przyjęcie mojego Skarba:-) Wiec czekam... a jak długo to się okaże, chociaż czuję się już z dnia na dzień coraz gorzej.
Zuzik a te leki faktycznie można pomylić z permen. I przypomniało mi się jak ja kilka lat temu kupiłam mojemu m permen lub coś takiego (bo pani w aptece powiedziała ze jest to na poprawę nasienia, a było na poprawę erekcji) to mój m był tak urażony, że stwierdził że całkiem sobie jaja robię z niego. :-D Oczywiście od razu wyrzucił do kosza i nie pozwolił mi nawet ulotki przeczytać!!! Ach ci mężczyźni;-)
 
Do góry