reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Madziula, trzymam kciuki za bete, niech rośnie, niech niesie Ci radość:-)
Ja czekam na kontrolne wyniki mycoplazmy i ureaplazmy i jak tylko wyjdą dobrze, próbujemy z pierwszą inseminacją. Jestem jeszcze taka zielona w tym wszystkim...:zawstydzona/y:
bardzo dziękuję Zuzik ...ja w takim razie trzymam kciuki za dobre wyniczki i szczęśliwe podejście do IUI ;-)
 
Wow jakie cudne Brzusie;) tez juz taki chce ale moj okruszek jest jeszcze taki malenki;) rea alwe fajne to zdjecie z przodu;)) Aniu a co u Ciebie pokaz swój brzusiu;)
 
Cześć wszystkim, chwile mnie nie było bo myślałam że forum zmarło śmiercią naturalną :-(, kiedyś to tutaj się działo :tak:
rea brzuszek bardzo zgrabniutki i kształtny, faktycznie jak piłeczka :tak:
katarina u mnie raz dobrze raz źle, ale wszystko przetrwam dla maluszka, tylko żeby wychodzić nie chciała za szybko,
jup a co u was ? jak maluszki, jak się czujesz ? na kiedy masz termin ?
madziula kiedy testujesz ? jak się czujesz ? trzymam również kciuki
a oto mój "brzuszek"
Zobacz załącznik 673717 troszkę duży :sorry2::-p 8kg na plusie
 
Hej Wam dziewczynki :happy2: no brzusie piękne niech rosną Życze wytrwania i cierpliwości
Pozdrawiam serdecznie trzymajcie sie cieplutko my siedzimy w domku bo nie rozpieszcza ale wiosna już tuż tuż i zaczną sie spacerki :-D
Trzymam kciuki za wszystkie walczące
 
Madziu, mimo wszystko nie odpuszczaj, nawet jak brakuje sił, jak nadzieja wygasa, nie poddawaj się...
Ja jestem na początku tej drogi i może kiedyś Ty będziesz mnie pocieszać i napiszesz mi takie słowa, a na końcu dodasz "zuzik, mnie się udało".
 
reklama
Madzia bardzo mi przykro ale się nie poddawaj. Masz jeszcze 3 lub 4 śnieżynki (o ile dobrze pamiętam) wykorzystaj szansę a jak się nie uda to poszerz badania i zmień klinikę. Jedź odbierz jeszcze w tym miesiącu następną śnieżynkę, a wierzę że w końcu się uda. Głowa do góry!!! Uda się!! I pamiętaj bo to najważniejsze: "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!!" Podejdź bez emocji, na spokojnie może właśnie tym razem się uda. Trzymam kciuki i mam nadzieję że jak ja będę pisała że urodziłam Ty napiszesz że jesteś w ciąży!!!:-)
 
Do góry