reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

reklama
Madziula, trzymam kciuki za bete, niech rośnie, niech niesie Ci radość:-)
Ja czekam na kontrolne wyniki mycoplazmy i ureaplazmy i jak tylko wyjdą dobrze, próbujemy z pierwszą inseminacją. Jestem jeszcze taka zielona w tym wszystkim...:zawstydzona/y:
bardzo dziękuję Zuzik ...ja w takim razie trzymam kciuki za dobre wyniczki i szczęśliwe podejście do IUI ;-)
 
Wow jakie cudne Brzusie;) tez juz taki chce ale moj okruszek jest jeszcze taki malenki;) rea alwe fajne to zdjecie z przodu;)) Aniu a co u Ciebie pokaz swój brzusiu;)
 
Cześć wszystkim, chwile mnie nie było bo myślałam że forum zmarło śmiercią naturalną :-(, kiedyś to tutaj się działo :tak:
rea brzuszek bardzo zgrabniutki i kształtny, faktycznie jak piłeczka :tak:
katarina u mnie raz dobrze raz źle, ale wszystko przetrwam dla maluszka, tylko żeby wychodzić nie chciała za szybko,
jup a co u was ? jak maluszki, jak się czujesz ? na kiedy masz termin ?
madziula kiedy testujesz ? jak się czujesz ? trzymam również kciuki
a oto mój "brzuszek"
Zobacz załącznik 673717 troszkę duży :sorry2::-p 8kg na plusie
 
Hej Wam dziewczynki :happy2: no brzusie piękne niech rosną Życze wytrwania i cierpliwości
Pozdrawiam serdecznie trzymajcie sie cieplutko my siedzimy w domku bo nie rozpieszcza ale wiosna już tuż tuż i zaczną sie spacerki :-D
Trzymam kciuki za wszystkie walczące
 
Madziu, mimo wszystko nie odpuszczaj, nawet jak brakuje sił, jak nadzieja wygasa, nie poddawaj się...
Ja jestem na początku tej drogi i może kiedyś Ty będziesz mnie pocieszać i napiszesz mi takie słowa, a na końcu dodasz "zuzik, mnie się udało".
 
reklama
Madzia bardzo mi przykro ale się nie poddawaj. Masz jeszcze 3 lub 4 śnieżynki (o ile dobrze pamiętam) wykorzystaj szansę a jak się nie uda to poszerz badania i zmień klinikę. Jedź odbierz jeszcze w tym miesiącu następną śnieżynkę, a wierzę że w końcu się uda. Głowa do góry!!! Uda się!! I pamiętaj bo to najważniejsze: "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!!" Podejdź bez emocji, na spokojnie może właśnie tym razem się uda. Trzymam kciuki i mam nadzieję że jak ja będę pisała że urodziłam Ty napiszesz że jesteś w ciąży!!!:-)
 
Do góry