reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Zuzik myślę że ginekolog wypisze jak zobaczy jakie antybiotyki leczą poszczególne bakterie (u nas tak było) a jak nie to urolog napewno wypisze receptę. Czekamy na wieści jak oczywiści poznasz wyniki. Pozdrawiam
 
Hej Nuna super że się odezwałaś :-D
Zuzik A co do "uniedogodnień" związanych z ciążą to powiem że znoszę je naprawdę bez narzekania bo jeszcze pamiętam że kilka miesięcy temu wszystko bym oddała żeby je znosić:-)

I czekam na więcej chętnych na spotkanie. Proszę piszcie jaki termin Wam odpowiada i kto w ogóle chce się spotkać.
 
Re, ciesze się że ciąża Ci służy. Ja póki co, jak widzę dziewczyny w ciąży mało co nie eksploduję z zazdrości:-(... I ta ciągła myśl "dlaczego to nie ja?"... A tak wogóle to wydaje mi się, że wszystkie wookoło są zaciązone, gdzie bym nie spojrzała... To chyba blokuje mnie jeszcze bardziej...
 
Zuzik - ja mialam tak samo,czasem do Parens przychodziły ciężarne to wtedy dola złapałam

A teraz ten strach czy zaraz nie urodze,strach o to kochane życie razy dwa we mnie,to i ciągłe leżenie odbiera mi wszelką radość.
 
reklama
jup mi na przed ostatniej wizycie wyszło że szyjka ma 32mm(a miesiąc wcześniej miała 40mm) , ale dr stwierdził że w normie- a ja mimo wszystko zwolniłam więcej leże. Mnie brzuch pobolewa od początku ciąży :-(ale dr nic chyba sobie z tego nie robi- twierdzi że ciąża dobrze się rozwija, maluszek rośnie jak na drożdżach i nie ma się do czego przyczepić, a to że ja się męcze fizycznie i psychicznie to bajka !!!!!!!!!! :wściekła/y:. Jup a powiedz mi jak te skurcze wyglądają- gdzie cię boli ?
Ja już smęcić nie będę, żeby inne dziewczyny nie wystraszyć ;-), ale tak między wierszami to jestem mega szczęśliwa, że Bóg pozwolił mi doznać uroków macierzyństwa :tak:
pozdrawiam Was i trzymam kciuki :happy2:
 
Do góry