reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Milenko coś sie tam u mnie powoli rusza. Niebawem antykoncepcja i długi protokół. Zaczynam mieć panicznego stracha.
A co u Ciebie? jak samopoczucie? Pewnie doszukujesz się objawów?

A co do szczeniaków to jeden podobny jest do mamusi czyli bedzie bardzo kudłaty jasnej sierści a drugi podobny do tatusia kokiel spaniela sierści rudej. Chłopaki mają 3 tygodnie i jak uda mi się zrobić jakieś konkretne zdjęcie to dołącze:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was:) Podczytuję co jakiś czas co piszecie i czekam z niecierpliwością na super wiadomości:) Nie Przeniosłam się na inne forum, bo czekam na Was! :) Trzymam bardzo mocno kciuki!!!!!!!
Anula co do paznokci proponuję zadzwonić i zapytać. Ja miałam zmyte bo też słyszałam, że płytka ma być przy każdym zabiegu widoczna, gdyż jak się coś dzieje to sinieje, wydaje mi się, że chodzi o te zabiegi ze znieczuleniem, wprawdzie ja lekarza nie pytałam. Lepiej się dopytaj, bo jak każą zrobić Ci to na miejscu to będziesz miała problem a z drugiej strony jak zniszczysz je niepotrzebnie to szkoda:)

Co do mnie to potwornie się denerwuję, nic nie jest w stanie mi przetłumaczyć, żeby tego nie robić, to jest silniejsze. W piątek mam pierwszą wizytę, boję się bo nic mnie nie boli:( czasem tylko brzuch ale lekko.
 
Joasik no w końcu jesteś :) byłam ciekawa co u CIebie :) napewno wszystko jest dobrze, nie denerwuj się niepotrzebnie :) a powiedz mi Kochana czy przed zrobieniem testu miałaś jakieś objawy? bolał Cię brzuch jak na okres?
Trzymam mocno kciuki za Twoja fasolkę :))
 
nuna ja po pierwszym crio miałam więcej objawów niż po tym ostatnim:)
tylko bolał mnie brzuch dokładnie jak na okres i to zdecydowanie słabiej niż poprzednio, ale ja tłumaczę sobie to tak, że co drugie bóle przed okresem miałam słabsze. Żadnego plamienia ani kłucia nie miałam, dosłownie nic nie wskazywało na pozytywny test:)
 
joasik bardzo się cieszę że odezwałaś się :tak:ja pewnie ściągnę hybryde nie ma co zastanawiać się
a jakiej klasy miałaś podany zarodek, mówiła coś na ten temat pani embriolog ? Ja trzymam kciuki za piątkową wizytę, będzie dobrze ale swoje i tak do wizyty przejdziesz, żadne słowa cię nie uspokoją, ale jak już zobaczysz kropka na monitorze to stres zejdzie troszkę, idziesz na wizyte do dr M ?
faro czekamy na wieści po wizycie :tak:
 
Tak do dr M idę, zarodek jeśli dobrze pamiętam bo był 4BC. Stres to chyba w życiorys wpisany jest na każdym kroku, gdyby nie te problemy to pewno by to inaczej wyglądało.
 
reklama
czerwona oliwka ja zaczynam antyki w nast tyg poem w 21 dc mam miec dipherline zastrzyk i po tym zastrzyku za 14 dni stymulacja to zaczynamy razem:) a Ty podchodzisz w parensie ?
 
Do góry