reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Aha właśnie katarina o tym nie pisałam tak trzeba ze sobą mieć jakąś koszulę dłuższą, tam leżysz z 3 osobami razem z mężami więc żeby się czuć komfortowo i na punkcję czy transfer stamtąd się od razu idzie więc żeby "du...ka" była goła :) a i po znieczuleniu na punkcji nie dasz rady ubrać majtek więc żeby nie świecić "żabą" :-D . Ja miałam taki cienki szlafroczek i w koszulce byłam i pantofle też żeby nie chodzić na boso a ja miałam też skarpetki. Na przeciwko pokoiku z łózkami jest łazienka więc się tam przebierałam
 
reklama
hej,:-) goyah dobrze że o tym piszesz, dodam do swojej listy co jeszcze potrzebne do zabrania ze sobą,
nika właśnie znalazłam 3 mieszkania do wynajęcia koszt za miesiąc to 350zł, 400zł, 520zł, wszystkie w pobliżu ul.Akademickiej-Bociana, ludzie z którymi rozmawiałam uprzedzałam że za miesiąc z góry płacę, ale będę max 10 dni i nikt nie robi problemu, jeden gościu to nawet się ucieszył że tylko 10 dni :-Dwysyłam link w którym ogłaszają się z mieszkaniami;
domy, mieszkania: oferuję do wynajęcia, Ogłoszenia drobne Białystok Online Portal Miejski Białystok (Bialystok), Strona 1
aga ja iui miałam po 36 godz od zastrzyku, ale podobno dr był na konsylium i wprowadzili że 24h po podaniu zastrzyku ma odbyć się zabieg, także muszą napisać dziewczyny które są na bieżąco, a ty nie jedziesz jeszcze raz na podglądanko ? skoro iui masz w poniedziałek to w piątek albo sobote powinna być wizyta, to moje zdanie
 
własnie ze nic lekarz nie mówił,mówił ze zabieg 38h po zastrzyku,a czy moze być tak ze jak pojade to sie okaze ze juz po owulacji?
 
Aga ja miałam iui 20 godzin po zastrzyku w tamtym tygodniu i to jakaś nowość bo wcześniej zalecalo się iui po 36 godzinach ale dr M wrócił z jakiegoś szkolenia i teraz sa nowe zalecenia
 
anula ale to ciekawe to mieszkanie przetrzesz szlaki i das zmi namiary bo to faktycznie taniucho wychodzi :) a jak zastrzyk ?????
 
Ostatnia edycja:
Aga a ciebie tez prowadzi magon ? Dziwne ze mi w tamtym tygodniu kazal brać 24 godziny przed zabiegiem a w tym tygodniu znowu po 36? Na watku iui jest dziewczyna która mieszka w Norwegii i jej lekarz zalecil zastrzyk w niedziele o 19 a iui miala w poniedziałek o 11. Nie wiem wszystko to dziwne ale myślę zeew Norwegii sa bardziej do przodu ;)
 
tak chodzę do Pana Doktora.Nie wiem mi powiedział ze 38 h mam sobie odliczyc w tył o godz zabiegu i wtedy zrobić zastrzyk-nic o dodatkowym usg nie mówił.Boje sie ze te moje bóle to była owulacja.A co do mężczyzn ile dni rzed zabiegiem spokoju???3-4???
 
reklama
jestem już po zastrzyku i goyah miała w 100% racje, nic nie poczułam, jednak Gonal F był gorszy bo piekł a Puregon nic a nic :tak:lekko tylko miejsce ukłucia swędziało,
nuna a joasik pewnie zmieniła forum na ciężaróweczki, chociaż pisała że będzie nas podczytywać więc pewnie się odezwie i opowie co u niej, pozdrawiam cię joasik ;-)
aga
mój m miał przerwe 4 dni ale 3 też może być, byle nie krócej jak 2 i nie dłużej jak 7, może zadzwoń do Parens i zapytaj o ten zastrzyk skoro w tamtym tyg milena miała 24h a ty 36- może dr przejęzyczył się
 
Do góry