reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Goyah gratulacje:) ale Ci zadroszczę. oczywiście pozytywnie:) Nuna a w novum refunduja Ci te badania czy na swój koszt? ja dzwoniłam do Parens i tez jednak musze powtorzyć z tym, że ja jeszcze chce sobie zrobić cytologie i cytomegalie i 300 zł mniej w kieszeni:)
 
reklama
goyah super wiadomość :tak:a pisali jakiej klasy mrozaczki są ? ja to ci zazdroszczę że ty już po wszystkim jesteś, ja to po prostu tak strasznie się stresuje przed jutrzejszą wizytą że :szok:szok oby tylko hiperki nie było, pani pielęgniarka mówiła żeby dużo wody pić i tak robie, a Was dziewczyny też bolał brzuch przy stymulacji ? w sumie to nie duży ból ale czuje "jaja" :-Dpo bokach, no a ja w trakcie pakowania jutro o 5:00 wyjazd na 11 spotkanie z chłopakiem w sprawie wynajmu mieszkania, blisko Bociana, będę mieszkała z tym chłopakiem co wynajmuje i jeszcze z dziewczyną i grunt że internet jest bo niestety ale nie wszyscy wynajmujący mają połączenie z netem, 11:30 pobieranie krwi i 13:00 wizyta u dr Mr,
narcyza jeśli chodzi o dr Mr to niestety ale masz rację że nie jest cudotwórcą, ale ja wierzę że uda się może nie za pierwszym może dopiero crio ale wiesz jaką dziewczyny i ja miałyśmy sytuację gdyby nie brak funduszy to pewnie żadna z nas by się nie zdecydowała żeby jechać do Bociana, ale to już temat odległy było minęło teraz trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość i myśleć pozytywnie, fajnie się pisze, tylko gorzej wprowadzić to w życie :no: ja w każdym bądź razie trzymam kciuki za wszystkie starające się (nie ważne miejsce) zapowiada się ciekawie na forum
milena i goyah jak się czujecie ?
 
anula ale zazdroszcze a ja ciagle czekam oby @ szybko przyszła ...anula tez sie boje hiperki ale to chyba na tym etapie raczej nie wystapi a że jajniki bola to chyba normalne mnie bardzo bola gdy mam naturalna owulację a tu to chyba gorzej jeszcze zycze jutro powodzenia i oczywiscie na relacje czekam a goyha wlasnie Ty jak ??
 
goyah super, że masz 3 mrozaczki :-) teraz byle do bety; ciekawe o co mogło chodzić dr Mr mówiąc na temat robienia łyżeczkowania np w Rz-wie, że zazwyczaj nie wychodzi to na dobre, bo powody mogą być różne
anula czyli od początku stymulacji trzeba dużo pić wody, żeby zapobiec hiperstymulacji? bo mnie nic o tym nie wspominała pielęgniarka; zaciskam kciuki i trzymam mocno za Ciebie
narcyza u mnie do zmiany kliniki w dużej mierze przyczyniła się Twoja opinia na forum, no i oczywiście dziewczyn anuli i goyah, jak również brak funduszy w Parensie, ale cieszę się jak na razie, że tak to się ułożyło, w Bocianie czuję, że jesteśmy w dobrych rękach mimo odległości
 
Cześć Dziewczynki:) Ja jestem juz po drugiej wizycie i jestem strasznie sie martwie bo moje wyniki hormonalne wyszły ok. Na posiewie jakiejs bakterie wyszły i wlasnie je lecze bo pan doktor powiedziła ze jesli bedzie robiona laparoskopia to nie moze byc zadnej bakterii. Ale mój partner robil seminogram i wyszło źle :( wszystkie pleminki nieprawidłowe, ruchliwosc ok ale morfologia zła :( dostał prenatal probaby i zobaczymy. Miałyście taki problem? Niewiem czy cos oprocz tego prenatalu mozemy zrobic alby poprawiła mu sie jakosc :-(jestem dobita :-( czy wogole cos pomoze? :-(
 
Dzieki anula. Czuje się całkiem normalnie cos mnie niby pobolewa ale nie wiem czy to na @ czy na pozytywna bete.poprzednich cyklow jakos tak szczególnie nie obserwowalam. Tym bardziej ze @ przechodzę pratycznie bez boleśnie. W tamtym miesiącu dostałam w 22 dniu i nic nie czułam że się zbliża. Byle do piątku. Dzis juz dzień prawie zleciał jeszcze dwa dni wytrzymam.
 
katarina ja nie wiem na jakim etapie może wystąpić hiperka, ale dzwoniłam do Bociana wczoraj zapytać o zastrzyk i pani pytała jak się czuję i powiedziałam że w sumie ok tylko brzuch mi wysadziło i jajniki czuje :-D i wtedy powiedziała żebym dużo wody piła mineralnej niegazowanej i tak też robie, jutro wszystko się wyjaśni i odezwe się do was dziewczyny, zdam relacje :tak: a kiedy masz dostać @ ?
luska ja przed laparoskopią też miałam wymazy robione i jak zwykle jakąś bakterie miałam i dr zapisał jakiś antybiotyk dla mnie i dla m i tak samo mi powiedział jak tobie że musi być tam czysto przed laparo, a jeśli chodzi o wyniki m to u mojego też fatalnie wyszły :-( i w jego przypadku niestety żadne specyfiki nie pomogły a cały czas bierze garść leków (kwas foliowy, L-karnityne, salfazin, cynk, selen, potas) dr M mówił żeby nie przerywać i brać to co bierze, może twojemu m pomoże trzeba spróbować bo inaczej nie dowiesz się,
milena dla mnie każda beta po iui to tylko była formalność, gdyż ja miałam robić 14 dni po zabiegu a od 12 miałam objawy @ zły humor, strasznie obolałe piersi(jak kamienie twarde były) i kłucie jajnika, pamiętam że raz nawet nie zrobiłam bety bo stwierdziłam że szkoda 30 zł skoro ja pewna byłam że nici, ale może w twoim przypadku będzie inaczej brak objawów @ to dobry znak ;-)
 
Anula na umowie nie pisali jakiej klasy. Jedynie wiem od embriologa ze te trzy to były blastocysty. Staraj sie uspokoić wiem, ze mi latwo teraz mowic ale martwilam sie o wszystko na zapas jak m pojechal to stwierdzilam ze tak nie moze byc i z dnia na dzien oczekiwalam zreszta po punkcji juz nie ma na nic wplywu. A brzuch na stymulacji to mialam jak balon i ojjj kazdy jakis gwaltowniejszy ruch czulam.
Teraz nie wiem co to za objawy ale mam straszne wzdecia brzuch jakbym conajmniej juz byla w 4 miesiacu a najlepsze ze zjem troszKe i wydaje mi sie jakbym sie przejadla miala z Was cos takiego po transferze? No i piersi to "nie ruszaj nie dotykaj":-D narazie nie czuje zadnych boli na okres tez.... Normalnie @ mam na 2-3 kwietnia no ale jak na lekach to nie wiem jak to... Wszystko wyjdziena tescie. Anula pisz jakie postepy beda bo powiem Ci ze czytanie forum w Białymstoku mi pomagalo :-) trzymaj sie moja droga i szerokiej drogi.
Faro dr Mr raczej chodzilo ze wolalby sam to zrobic tak mi mowil o histeroskopi ze on sam chcialby zagladnac.
Luśka moj m mial wszystkie parametry fatalne bral mase roznosci nic nie ruszylo a po prawie 2 latach wyniki byly jeszcze gorsze.
 
reklama
Dzieki Anula za odpowiedź. Mam nadzieje że mojemu to specyfiki pomoga. ty jestes juz sporo kroków przedemną. Co mnie jeszcze czeka w tej całej drodze. przynajmniej w najblizszym czasie? I jak mniej wiecej wyglada zabieg lapo? dzieki ;-)

Goyah... i co wtedy jak wyniki nic sie nie polepszyły? Co wtedy? Przeraża mnie to wszytsko :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry