reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

sisi35 raz zrobiłam w 11 dniu po insem. i wyszła jedna krecha, ogólnie to w 12 dniu po insem. wiedziałam że nie wyszło bo zaczeły mnie strasznie piersi boleć a u mnie to znak że @ tuż tuż i nie myliłam się bety za każdym razem wychodziły poniżej 2 :( gdzieś wyczytałam że ból piersi jest do I trymestru ciąży więc się łudziłam za każdym razem, a Twoje samopoczucie jak ???
 
reklama
NUNA25, pewnie tak zrobię, kupię ten test o większej czułości, bo w domu mam ale o czułości 25, to może nie wyjść

Anula86, jeśli chodzi o moje samopoczucie, to czuje delikatne ćmienie w podbrzuszu (podobnie jak na @, tylko mniej intensywnie), czasami mam wrażenie, że mnie coś zakłuje raz w jednym, raz w drugim jajniku Nie bolą mnie w ogóle piersi Wszystkie te objawy mogą więc świadczyć po prostu o zbliżającej się @:-(
 
Sisi ja zrobiłam sobie test przed betą, bo byłam strasznie ciekawa:-) i nawet mi wyszedł pozytywnie test o czułości 25 ale niestety na drugi dzień beta 4. Zrób sobie test ale jakby wyszła jedna kreska to się nie zrażaj. Moja siostra jak była w ciąży to dopiero 3 test jej wyszedł 2 tyg. po terminie miesiączki.
 
Nuna miałam normalny tylko taki jakbym brała tabletki anty tzn. mniej obfity i bezbolesny. Ja zrobiłam tylko błąd, bo 6 dnia @gdy myślałam, że się skończyła to zdecydowałam się na przytulanko z mężem i po tym krwawiłam 1 dzień i do tej pory mam plamienia. Ale tymi plamieniami się narazie nie martwie, bo przed procedurą in vitro też plamiłam po @. Nuna a Ty robiłaś tylko bete w 9dpt? wiesz już może w jakim stadium Ci zamrozili maluszka:-)?
 
Nuna trochę to dziwne, że ci kazali tak wcześnie robić, bo 9dpt to się robi przy 5 dniowych zarodkach. W innych klinikach z tego co czytałam to o wiele później robią. A robiłaś w ogóle sama jakieś testy ciążowe? na 100% jesteś pewna, że ciąży nie było?Pytałam na innych forach, to mi dziewczyny pisały, że wizyty kontrolne mają z reguły po oznaczeniu bety negatywnej, jeszcze przed @ i tam dowiadują się, co dalej mają robić.Orientujesz się może, która z Pań ci powiedziała na początku, żebyś dopiero przyszła za 2-3 miesiące? bo ja rozmawiałam z tą najstarszą, a wcześniej jak dzwoniłam to gadałam z ta blondynką i ona mi kazała przyjśc na wizytę po @. Zobaczę może podjadę i jak trafię na nią to może mnie zapisze....
 
Dziewczyny chciałabym poruszyć pewien temat. Chodzi mi o to czy spowiadacie się z in vitro. Ja na swietach nie byłam u spowiedzi, bo nie wiedziałam jak księża reagują i na wszelki wypadek nie chciałam dostać jakiegoś kazania, bo to wszystko jeszcze było świeże, a 19 stycznia chcę się wybrać na mszę o uzdrowienie i muszę iść do spowiedzi. Moje pytanie jest takie czy orientujecie się jak księża reagują, czy dają rozgrzeszenie?
 
reklama
Anikola szczerze mówiąc ja nie spowiadałam się z in vitro, dla mnie to nie jest grzech, to nie jest nasza wina, że z takich czy innych powodów nie możemy miec dziecka w sposób naturalny, dla mnie to jest poprostu sposób leczenia....
a powiedz gdzie jest ta masza o uzdrowienie?> w Rzeszowie?
 
Do góry