reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Jup oczywiście, że teraz powstrzymamy się od starań. Tylko zastanawiałam się, dlaczego dr powiedział, że mogę zacząć brać od zaraz, skoro na ulotce antybiotyku pisze, żeby nie brać (domyślnie od owulacji do @). U mnie problem rozwiązał się sam, @ przyszła o tydzień za wcześnie.
 
reklama
Zuzik no to problem z glowy ;-)
Trudno mi powiedziec dlaczego tak zalecił moze ten antybiotyk jest jakiś łagodny, ja czekalam wtedy do @
Ureaplazma czesto odpowiada za niepłodności jest groźna dla płodu więc trzeba ja zwalczyc. Choc masz wynik wątpliwy wiec w sumie nie do konca pewne czy ja masz...
 
Jup byłam tylko na 3 wizytach u tego lekarza powiem tak jest dokładny delikatny i kompetentny potrafi oddzwonić i w sumie dużo dobrych rzeczy można o nim powiedzieć jako jedyny a już u wielu lekarzy byłam porządnie się mną zainteresował komplet badań zlecił i w sumie mam taki mętlik w głowie....
bo jak wychodze po wizycie to nic nie wiem...
Wczoraj odebrałam wyniki tarczycy i jest wszystko ok. tzn tarczyca 2.700 (ponoć przy staraniach jest lepiej mieć ok 1 )
PS.czy to prawda???
ale antygeny ok więc chyba będzie czekać mnie rezonans magnetyczny głowy:(
Ulman zajmuje się również endokrynologią a Magoń też? pomoże przy wysokiej prolaktynie? robiłam ja z obciążeniem i takki wynik dostałam 64.76
po 1h 476.5
po 2h 282,92
Zuzik a może to plamienie implantacyjne ja pamiętam że też w cyklu gdy zaszłam w ciąże plamiłam przez 3 dni myślałam że to @ ale jednak za tydzień okazał się plus.=)chociaż cięzkie wspomnienia to są ale ważne że doszło do zapłodnienia:))
 
Ostatnia edycja:
Jup tak, mam wynik wątpliwy. I dr miał dwie opcje, albo powtórzyć wymaz i poczekać w którą stronę się rozwinie, albo zacząć antybiotyk i po skończeniu zrobić wymaz kontrolny.
Natura zrobiła swoje i z czystym sumieniem wzięłam pierwszy antybiotyk. Czekam na poprawę, a potem do dzieła:-D
 
Zuzik a jednak wredota przyszła...
to teraz tylko podleczyć i bedzie jak z górki:):-)
Dziewczyny a wy wszystkie jesteście z Rzeszowa?
Ja w Jarosławiu mieszkam i powiem wam że tu o lekarza to tragedia jak leżałam w szpitalu (z ciążą pozamaciczną) to nie wiedzieli lekarze co mi jest... później na żądanie przewieźli mnie do Rzeszowa do PROFAMILI i tam dopiero każdy wiedział co mi jest pamiętam pytanie pewnego lekarza chyba Janeczko (nie żebym się nie cieszył że Pani tu do nas trafiła ale proszę powiedzieć mi dlaczego Pani nie zrobili laparoskopii przecież to widać że ciąża ektopowa i w dodatku krwiak...)
nie ma jak to kompetentni lekarze z JAROSŁAWIA...
 
Ostatnia edycja:
kaiiina ja nie jestem z Rzeszowa. Dojeżdżam 80 km, bo u mnie w mieście to ginekolodzy tylko nadżerki potrafią leczyć;-)
Mam nadzieję, że teraz diagnozowanie mojej niepłodności ruszy. Już ruszyło;-)
 
Ja tez mam kawal drogi do Rzeszowa. Jadę 1 i pół godziny niestety.
Męczące ale cóż...
Co do edokrynologii to sie nie znam,wiec sie nie wypowiem...
Ja miałam laparosopie wykonana przez dr Magonia w Profamilii no i zaraz potem się udało !

Powodzenia dziewczyny :-)
 
ooo to skąd jesteście?:) jak można wiedziec??
mnie zapewne znowu czekam laparoskopia ale tym razem diagnostyczna jestem tego świadoma....:-)
Jup a ile płaciłaś za laparo ??
ja 13 lutego mam wizyte za tydzień tylko że w Profamilii zobaczymy jakie wrażenie na mnie zrobi:)):nerd:
 
Kaiiina ja teraz mieszkam w wiosce,ktorej nie ma na mapie ;-)
Laparoskopia byla na nfz :)

Niech ten 13 będzie szczęśliwy ;-)

Dziewczyny jak tam po spotkaniu ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny, ja już w domu :happy: trochę mnie podleczyli magnezem i czuję się dobrze , teoretycznie jestem jeszcze pacjentką bo wypis dopiero w poniedziałek ale mój gin zlitował się ;-)
kaiiina, zuzik fajnie że dołączyłyście, w grupie raźniej :tak:
kaiiina ja miałam robioną laparoskopie w profamilii przez Magonia i nic nie płaciłam, dał mi skierowanie w Parensie także sądzę że ty też tak będziesz miała. A u ciebie na razie szukają przyczyny nie powodzeń, czy już wiadomo co w trawie piszczy ? A nie lepiej żeby zrobili ci histeroskopie ? Jak dla mnie to chyba lepiej bo jest mniej inwazyjna zwłaszcza jak laparo jest diagnostyczne. Do kogo się umówiłaś w PF ?
zuzik ja mam podobną odległość do Rzeszowa (90km) ale to nic w porównaniu z tym gdzie później musiałam jeździć.
No właśnie jak spotkanie ? Był ktoś w końcu ?
Pozdrawiam :-)
 
Do góry