reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Sisi jakbys miała chwilę (napewno trudno o to teraz ;) napisz jak wrażenia z porodu w profamilli,też tam planuję.
 
Witajcie, mam nadzieję że nie będę sama na tym spotkaniu, ale ja będę na 100%:-) Więc zostaje ustalony termin na piatek godz. 17 w Milllenium hall obok Pizza Hut.
 
Jezu dziewczyny bardzo was przepraszam. Spotkanie Wyleciało mi z głowy. Miałam ciężki dzień zresztą już drugi. Duzo by pisać. Bardzo bardzo przepraszam. Zazwyczaj mi się nie zdarza zawieść ale tak wyszło.
 
hej dziewczyny jestem tu nowa z mezem staramy sue o dziecko 18 miesiecy i nic nie wychodzi nie wspominając o tym że byłam w ciąż pozamacicznej na jednym jajowodzie a na drugim był krwiak miałam również hsg robione wyszło ze oba jajowody drożne ...
Teraz postanowolismy wspólnie szukać pomocy u specalistów na chwile obecna chodze do doktora Ulmana zlecil komplet badan i wyszło że mam strasznie wysoką prolaktyna.... dzisiaj miałam badania tarczycy i są ok..
13 lutego mamy wizyte u T. Magonia ponoc bardzo dobry lekarz ...(chociaż już w żadnego nie wierze) może on coś zaradzi...
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny jestem tu nowa z mezem staramy sue o dziecko 18 miesiecy i nic nie wychodzi nie wspominając o tym że byłam w ciąż pozamacicznej na jednym jajowodzie a na drugim był krwiak miałam również hsg robione wyszło ze oba jajowody drożne ...
Teraz postanowolismy wspólnie szukać pomocy u specalistów na chwile obecna chodze do doktora Ulmana zlecil komplet badan i wyszło że mam strasznie wysoką prolaktyna.... dzisiaj miałam badania tarczycy i są ok..
13 lutego mamy wizyte u T. Magonia ponoc bardzo dobry lekarz ...(chociaż już w żadnego nie wierze) może on coś zaradzi...

Witaj kaiiina, ja też od niedawna jestem na tym forum.
Wizyta u dr M na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Zawsze to jakieś świeże spojrzenie na "sprawę".

Ja jestem po wizycie. Teraz było zupełnie inaczej niż ostatnio. Tzn spokojnie, dr miał dla mnie czas, nigdzie się nie spieszył. Dostaliśmy z emkiem antybiotyk, a ja dodatkowo globulki (wynik mycoplazmy i uroplazmy wyszedł wątpliwy).
I mam dylemat, bo na ulotce pisze "nie stosować w ciąży i w podejrzeniu ciąży", a jak zapytałam o to na wizycie to dr stwierdził, że nawet jakby się udało, to że ten antybiotyk nie jest taki inwazyjny.
I jeszcze jedno, dziś mam 26 dc i zaczęłam plamić. Do @ powinien być jeszcze tydzień (cykle mam 32-33 dniowe,a zdarzają się i 36-38...). Tak więc z globulkami się wstrzymam. Poczekam czy coś się rozkręci @ czy to jakieś zaburzenie. Może miałyście taki przypadek?
 
reklama
Witaj kaiina warto próbować może akurat dr wam pomoże czego życzę!
A tak na marginesie... czytalam wiele super opini o dr Ulmanie,faktycznie jest taki super ? ;-)

Zuzik ja jak leczylam bakterie to sie powstrzymalam od starań ;-)
 
Do góry