reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Dziewczyny, gratuluję wszystkim, które właśnie poznały płeć:-)Teraz możecie powolić myśleć o konkretnych ciuszkach.:happy:
U mnie wszystko ok, choć muszę się trochę oszczędzać (zalecenia lekarza) Brzuch rośnie coraz większy, kilogramów też przybyło, kolejne tygodnie upływają Teraz pewnie zacznę juz kompletować wyprawkę, wózek już mam:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny,
trochę milczę bo ciągle chora (zatoki, gardlo) i zamartwiająca się...
Faro ja jestem drobnej budowy - niska i chuda, brzuch nie przyrasta :/ wyglądam jakbym się najadła fasoli...
Na ostatnim badaniu niby wszystko ok, płeć dalej nie znana,
prenatalne to nie wiem... jedno z dzieci ma obliczone dużo większe ryzyko...ale w normie nie muszę się dalej badać.

Trzymajcie się kochane i piszcie co tam u Was.
 
Wszystko będzie dobrze faro ja też jestem dość szczupła i niewiele przytyłam bo zaledwie 3 kg a maluch kopie jak szalony i siły ma dużo:-)
Milena a każdy ruchy odczuwa w innym czasie, ja akurat wyjątkowo szybko. Teraz jak położę rękę w miejscu gdzie kopie to czuć pod ręką aż trudno uwierzyć.
Pozostałe dziewczyny co słychać czekamy przede wszystkim na wieści od Was.
Nika, Madzie i wszystkie inne starające się. Co słychać??
 
Pozostałe dziewczyny co słychać czekamy przede wszystkim na wieści od Was.
Nika, Madzie i wszystkie inne starające się. Co słychać??
Ja akurat nie pisze, bo nie mam o czym za bardzo, sorki! :sorry2:... nic się nie dzieje u mnie w związku z kolejnym podejściem, bo @ nie ma, póki co chodzę - diagnozuję się u innych lekarzy (w innych poradniach) - nie związanych ze starankami :dry:...bo zdrowie szwankuje!
 
U mnie też nic się nie dzieje, więc nie mam o czym pisać. Odpoczywam psychicznie od wszystkiego co związane z in vitro. Wyniki z badań immunologicznych odbieram w styczniu na wizycie, więc wtedy się dowiem czy wszystko ok czy coś jest nie tak-wiem, że te wyniki już są, ale nie chcę teraz wiedzieć jaki wynik bo w razie gdyby było coś nie tak to nie chcę sobie psuć jeszcze humoru przed świętami. I to chyba na tyle...
Pozdrawiam wszystkie głaszczące brzuszki ;-) i wszystkie starające się :tak:
a teraz zmykam myć okna :sorry: miłego weekendu pa.
 
Hej :happy: u nas wszystko w porządku już czekamy chociaż jeszcze miesiąc ale zdenerwowanie przychodzi.
Joasik mam nadzieje, że znajdziesz po rozwiązaniu minutke żeby się podzielić nowiną. Trzymaj się cieplutko i duuużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa niespodzianki :happy:
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny serdecznie wytrwania....
 
Witam wszystkie staraczki i mamusie,
U mnie na szczęście już się uspokoiło z plamieniem brązowym i jednorazowym plamieniem-krwistym, na ostatniej wizycie (piątek) mój kropek to już z wyglądu mały człowieczek który mierzy 6,2cm :-) wszystko jest w porządku, w piątek jade do PF na połówkowe i genetyczne, trochę się boję genetycznych ale strach o małego to już do końca życia będzie,
Dziewczyny udzielcie mi instrukcję na suwaczek- nie umiem, nie wiem jak wstawić na forum :sorry2:
joasik czekamy na relację :tak:
pozdrawiam i ściskam mocno :tak::-)
 
Witam ja po wizycie mój kropeczek ma 1.82cm według usg 8t2d a om 8t4d i mam lekkie bóle brzucha mój doktorek mówi ze z powodu rozciągania się macicy czy też tak mialyscie. Pozdrawiam was serdecznie
 
alutka dr ma racje, mi moje bole brzucha przeszly dopiero tydzien temu czyli w 11 tyg. i to podobno normalne w ciazy, a powiedz jak czujesz sie ogolnie ?
 
reklama
Do góry