reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Dzieki Kis ale wiem że są na tym forum takie dziewczyny które przeszły jeszcze więcej niż ja i to dużo więcej. U mnie był ten plus że mój organizm raczej nie płatał figlów i się nie buntował przed kolejnymi krokami. Jak zaplanowałam stymulacje to ją zaczynałam jak transfer to on był. Wiem jednak jak nie wszystko idzie po myśli i wszystko odwleka się w czasie. W tym miesiącu co się udało bardzo chciałam przeprowadzić histeroskopię ale dr Mr powiedział że kompletnie nie widzi podstaw i żebym zastanowiła się kiedy zaczynam nową stymulację. I miałam zaczynać od razu po nieudanym transferze ale mój m był za granicą a chcieliśmy to zrobić razem bo poprzednią stymulacje i transfery byłam sama bez m. Miał przyjechać na cały sierpień wiec pojechałam na 2 tygodnie lipca do niego, a wróciłam z kropeczką:-) Ale dość o tym bo niektóre dziewczyny to znają na pamięć:-D
Nie wiem jakie są zasady kwalifikacji w Parens ale jeżeli twój m ma faktycznie kiepskie parametry nasienia to pomyśl o tej chromatynie.
Pozostałe dziewczyny co u was?? taka cisza na forum. Naprawdę nikt tu nie zagląda??
Anula, Nuna co u was??
Nika zrobiłaś całą immunologię??
Madzie jak tam wasze działania??
Zaawansowane mamuśki co u Was (goyah, joasik)??
I wszystkie inne:-)
Ja jutro mam wizytę u gina i dowiem się prawdopodobnie czy córka czy syn. Tak strasznie już nie mogę się doczekać tej wizyty. Nie żebym chciała syna albo córkę bardziej, tylko jest tyle pięknych ciuszków i one są przeważnie albo różowe albo niebieskie:baffled: Tak strasznie chciałabym wiedzieć kupić maluszkowi coś ślicznego a nie jak zawsze żółte albo białe.
 
reklama
witam dziewczyny ,
jestem po 2 nieudanych IUI i rozważam z mężem rządowe ivf
i tu moje pytanie jakie badania robiłyście przed ivf w (parensie) ? Jeszcze jak byłam na wizycie przed IUI gin mówił, że jesli była bym zdecydowana na ivf to żebym zapisała chłopa na badanie chromatyny. Orientujecie się ile trzeba czekać na to badanie?
I ile jest ważne badanie nasienia, bo to chyba też wymagają ?

z góry dzięki za odpowiedź :happy2:
hej... my nie musieliśmy mieć badania chromatyny plemnikowej, ile się czeka to nie wiem :no:

Rea, ja czekam na @ - tyle u mnie :-)
 
Hej, ja cały czas zaglądam, myślę sobie co u Was.
U mnie nic nowego -choć co rusz coś mnie martwi czy dolega taka natura wrażliwca - wizytę mam w piątek.
Mam nadzieje,że dzieci rosną bo brzuch nie rośnie ...
 
Hej ja też zaglądam codziennie i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam.
Rea u mnie dobrze, zaczęły mi dokuczać dolegliwości kręgosłupa ale to jak więcej pochodzę mały się rorozpycha coraz bardziej :happy2: no i brzuch jakbym piłkę połknęła , we czwartek kolejna wizyta.
I wyprawka prawie skompletowana.
Trzymajcie się cieplutko ;-)
 
rea ja już tylko czekam:) i zaglądam codziennie, czekając na dobre wiadomości.
życzę Ci byś się dowiedziała jeśli chcesz:) ja się nie dowiedziałam, ale teraz będę miała piękną niespodziankę;)
 
Gratulacje Anula, ja też syn. hehe ale bym się zdziwiła jakby była córka. Dla mnie płeć nie ma znaczenia ale od początku obstawiałam syna:-)
 
jup jak dzieciaczki ładnie się "ustawią" to już się dowiesz, ja byłam na usg w 10 tyg i dr powiedział, więc ty jesteś w starszej ciąży i już powinno widać- przynajmniej jedno niech się pokaże :-)
rea chyba na forum przewaga chłopców, dla mnie w sumie też nie ważne co będzie- byle by zdrowe i nie straszyło mamy w brzuszku, bo czasami idzie zawału dostać :-D ja w sumie obstawiałam córke bo w ciąży nie wyglądam- stan skóry znacznie się pogorszył.
A jakie imiona macie dla swoich pociech ?
Dziewczyny zapisałam się na prenatalne do PF do dr S. możecie mi coś powiedzieć na jego temat- dzięki ;-)
 
reklama
Anula - zobaczymy jutro czy będą chciały coś pokazać ;-)
Ja myślałam o imionach, ale jeszcze nic konkretnego nie mam.

Jeżeli chodzi o dr Sz. to ja byłam u niego i jestem bardzo zadowolona, miałam opinię od koleżanki,że "w ogóle nic nie gada" np wcale im nie powiedział nawet czy ok czy dobrze, a mnie się nie chce wierzyć, spotkałam miłego, może nie rozgadanego (ale wszystkie konkrety powiedział ! ) człowieka.
Podobno bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Badanie było szybko i sprawnie...
 
Do góry