reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Nika to ty powiedziałaś że potrzebujesz kopa do działania. Chyba ty:-) To mam nadzieję że dostałaś. Zawsze jak czytałam takie wieści na forum to jakoś wierzyłam że może tym razem ja będę następna. I tak było jak przeczytałam o becie Mileny i to ja byłam następna.

Rea masz rację, kopa do działania dostałam ;-) co prawda najpierw był to wielki kop od życia, taki że aż sobie usiadłam :( Wszystko jest w głowie, więc złe myśli na bok, dystansuje się powoli, zbieram siły i mam nadzieję że w nowym roku będzie lepiej :)
Nie chcę się spieszyć bo póki co pośpiech i nerwy to u mnie wskazane nie są.
Na poniedziałek (29.09) jestem omówiona do immunologa w Krakowie, i tak mam szczęści,e że tak szybko udało się umówić. Mam zabrać ze sobą całą dotychczasową dokumentację i wyniki badań. No lekarz będzie miał co czytać.
Dzisiaj robiłam dodatkowe badania zlecone przez immunologa: wit.d i ANA1. Jestem bardzo ciekawa tej wizyty.
 
reklama
Dziewczynki dzisiaj się dowiedziałam, że moja siostra bliźniaczka jest w ciąży :) zaszła naturalnie w kolejnym cyklu po nieudanym in vitro, w sierpniu miała criotransfer, udało się, ale niestety poroniła zaraz na początku i teraz Jej się udało naturalnie!! Wcześniej miała 2 pełne stymulacje. Więc wydaje mi się, że jednak in vitro czasem pomaga naturalnie zajść w ciążę :) oni się starali ponad 3 lata, niby jeden jajowód miała niedrożny a drugi jakiś skrócony i skręcony :) ale się cieeeeeszeeeeee :)
 
nika koniecznie daj znac co immunolog powiedzial, jestem ciekawa jakie jeszcze badania ci zleci, oby tylko bylo do przodu, grunt to miec plan dzialania :tak:
nuna takie historie jak sie czyta to az lezka w oku sie kreci, moge sobie wyobrazic jaka musi byc twoja siostra szczesliwa ale pewnie i wiele niepokoju u niej, trzymam kciuki za ksiazkowa i nudna ciaze :tak:
 
oj Anulka, siostra jest mega szczęśliwa, ale też strasznie się boi, co dipiero co miesiąc temu poroniła, ale ja cały czas w tym miesiącu Jej mówiłam żeby się mocniej starali, że ma jeszcze dużo hormonow w organiźmie i że się uda :) Ona nie wierzyła i była pewna że jej się to naturalnie na 100% już nie zdaży, a tu taka niespodzianka :)
No ale teraz mi powiedziała, że jadła ANANASA w trakcie owulacji :) więc jadnak ananas działa hehe, Madziulka 87 pamiętaj o nim!!! i reszta dziewczynek też!!! :)
 
nuna slyszalam o ananasie i przed crio jadlam ale nie wiem czy nie za pozno zaczelam, w kazdym badz razie na tym cyklu pilam olej lniany od 1dc podobno dobrze robi na endometrium i duze ilosci wina , a ananas tak kupowalam ze nie zdarzylam ;-)
 
hehe ja myslę, że to jednak ten ananas :) podobno ma w sobie jakiś enzym który pomaga w zagnieżdzeniu...moja siostra w tamtym cyklu, co miala crio transfer też jadla ananasa, ale moze zarodek był jakiś słaby i niesteyy sie nie udało... ja chyba też muszę zaczać jeść tego ananasa hehe
 
nika ja byłam u immonologa w krk kiedyś tam.... zleci Ci mnóstwo badań a leczenie jest jedno szczepienie limfocytami meza zeby wytworzyc przeciwciała chronioce zarodek ponoc u mnie z tym cos nie tak ...poza tym byłam u immunologa w Łodzi to samo ...ale ja się nie zdecydowałam na takie leczenie alternatywą szczepień jest wlew ktory jeden kosztuje około 5 tyś jesli wazysz 50 kg...zycze dobrych decyzji i udane wizyty.

Mam pytanie jaki brałyscie olej lniany ?

ja dziś 22 dc nast cykl crio o ile juz nic nie przeszkodzi mi :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anula no póki co to dopiero dzisiaj robiła 1 raz bete, bo wczoraj się dowiedziała o ciąży, dzisiaj był 34 dc. No ale wydaje mi się, że wynik jest ok, zobaczymy jak bedzie przyrastał.
 
Do góry