reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Właśnie sprawdzam jak było u mnie. Ja na pierwszej wizycie miałam 3 pęcherzyki 9mm,11 i 9 a estradiol 92, na kolejnej po 3 dniach 358 po kolejnych 2 dniach 623 a na ostatniej 845. Wiec u mnie tak to wyglądało. A wy macie pierwsze badanie i podgladanko?
 
reklama
No ja wlasnie wracan z warszawy, mialam 1 podgladanko, ale poki co kiepsko. Tak jak pisalam, niby naliczyla 5 pecherzykow ale sa male! Najwieksxy mial tylko 7mm niby. Ja dzisiaj mialam u innej lekarki wizyte i mam nadzieje ze w srode u mojej juz pojawi sie wiecej pecherzykow. A Ty estradiol mialas wyzsxy niz ja... jaka mialas dawke g? Mi zwieksxyla dzisiaj do 375. Moze cos ruszy :(
 
No ja miałam dzisiaj też dopiero 1 podglądanko, ale ten estradiol taki niziutki ;/ ja mam około 12-13 pęcherzyków w obu jajnikach, a progesteron już mógłby taki zostać! Dawke mam tylko 150 jedn. Menopuru i taka zostaje do czwartku narazie! ... na naturalnym cyklu pęcherzyki mi piękne rosły 18-22 mm (Madziulce zresztą też), a po lekach narazie nieciekawie to wygląda :/
 
Ostatnia edycja:
Witam
Kimka ogroooooooooooooooomne gratulacje :-)

Ja po wizycie i pęchole są ok 6 w prawym niestety nie za duże 1x ponad 16 , 3 x ponad 15 i 2x ponad 14 i kilka w lewym ,ale malutkie. Ale niestety progesteron mam wysoki chyba 1,1 doktor powiedział ,że jak wzrośnie to w tym mies będzie punkcja , ale transferu nie będzie :-(.
W środę następne podglądanie i w piątek punkcja jak urosną wredoty , bo wydaje mi się ,że strasznie małe :-(
 
Aaaa to Ty jestes do przodu o 3 dni od nas :) Madziu masz dobrej wielkosci pecherzyki, jeszcze przez 2 dni podrosna i beda idealne do punkcji :) a tego progesteronu nie mozna jakos obnizyc?
 
reklama
Chyba nie , skoro doktor nic nie mówił , a sama wolę nie kombinować , zszokowana byłam po wizycie i nawet nie zapytałam czy można coś zrobić i jaki estradiol :-(
 
Do góry