reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Kimka - gratulacje!!! :-)

Trzymam kciuki, za wszystkie pozostałe dziewczyny, ciekawe która nastepna :-)
Życzę dużo pozytywnej energii,wiary i w ogóle ;-)

Ja niestety niezbyt mam dobry nastrój. W posiewie wyszła liczna bakteria e.coli a poza tym dr nie wie czy zrobiła mi się
ta torbiel czy nie bo "trudno powiedzieć"...ehhh...
 
reklama
No właśnie! U mnie będzie to samo Madziu, bo jak we czwartek się okaże, że Estradiol urósł, to i progesteron urośnie i będzie klapa, ale cóż - narazie bądźmy cierpliwe - czas pokaże i swoje zrobi!
 
Madziulka Ty masz ładne pęcherzyki do punkcji spokojnie podrosną. Niby rosną 1-2 mm na dzień.
Nuna u Ciebie też powinno być ok. U mnie lepsza sytuacja była jak miałam estradiol koło 700 niż 1500 za drugim razem.
Madziula a M. nic nie mówił czego nie zwiększa Ci dawki?
 
Anikola ja sie modle zeby w ogole ten estradiol wzrosl. Mam nadzieje, ze bedzie tak jak u kimki, ze na kolejnej wizyvie bedxie kilka razy wieksxy, ale przy moim niskim amh cudow sie nie spodxiewam.
 
Nuna łatwo się piszę do kogoś :-) więc, będzie dobrze pamiętaj :-) podrośnie
Madziulka czytałam ,że na obniżenie progesteronu pomaga palenie papierosów hah :-D ja czasem podpalę sobie i jak widzisz nie działa :-) ( wiem nie powinnam ) więc szukamy czegoś innego :-)
 
reklama
Nuna dużo nie masz pęcherzyków, więc estradiolu też napewno nie będziesz miała nie wiadomo jakiego. Na tym etapie narazie się nie martw:)
Nika13 orientujesz czy Mrugacz każe powtarzać posiewy i wymazy? Jak będziesz podchodzić do kolejnego podejścia to Twoje badania też już pewnie będą miały kilka miesięcy. Zwracał uwagę na badania czy może powtarzałaś?
 
Do góry