reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

reklama
madziulki proszę się nie stresować :tak: wiem że dobrze mi się mówi ale ja wiem co pisze :-D mnie jajcory bolały dopiero po 6 zastrzykach (tj 8ds) a uzbierałam ich 20 :szok:, dzień przed punkcją śmiałam się do mojego m że współczuje kobietom które wyhodowały 20 (bo jeszcze wtedy było ich 13tak dr powiedział po usg) także dziewczyny przy waszych amh będzie co zbierać ;-)
 
Dzięki Anula :-), mamy taką nadzieję, że cosik nazbierają, a ty ile dni się stymulowałaś, jakiej wielkości miałaś te pęcherzyki? ... a przy takiej ilości pęcherzyków to chyba łatwo o hiperke, co nie?
 
Od 3dc do 9dc, bralam puregon w dawce 150j, nie wiem jakiej wielkosci ale Estradiol mialam ponad 1800 z tego co pamietam, Po transferze dr powiedzial ze jest lekka hiperka, ja czulam ze cos nie tak jest bo kiepsko sie czulam, przede wszystkim nie moglam wykonywac gwaltownych ruchow i brzuch mialam jak balon, ale duzo wody min.niegazowanej pilam
 
Madziu dziś się może zobaczymy w Parensie , u mnie też coś tam zaczęło kłuć .
Po badaniach wszystko wyjdzie :-) trzymajcie kciuki
a ja beż kawki rano nieprzytomna jestem , mam być na czczo i to zawsze najgorsze było u mnie :-)
 
reklama
Do góry