reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

reklama
anikola dzwonił embriolog ?
sisi jak samopoczucie ?
rea kciukasy za jutrzejszy dzień :tak:
czerwona oliwko ty pewnie już po stymulacji, co tam u ciebie ?
kimka będzie dobrze :tak:
 
Hej dziewczyny
Kolejna wizyta za nami :-) mamy już 3cm i zarys małego człowieczka. Wszystko w porządku i komplet badań przed nami.
Życzę wam wszystkim z całego serca wiary i siły na oczekiwanie, które dla nas jest dłuższe niż zwykle ale jeśli się uda to radość dla nas jest dużo większa i człowiek o wszystkim zapomina o trudach i przejściach.
Trzymajcie się moje drogie te oczekujące i rozpoczynające program dużo duuuuużo cierpliwości
Pozdrawiam :happy:
 
Kimka ja też trzymam kciuki za niedzielny transfer:-)

Anula, samopoczucie w sumie dobre Oczywiście cały czas myślę w kółko o jednym:tak:JUż nawet nie doszukuję się objawów, bo wiem, że to na dwoje babka wróżyła Ale ogólnie pobolewa mnie podbrzusze tak bardzo delikatanie (ćmi) dołem Porobiły mi się żyły na piersiach i sutki też większe, ale zdaję sobie sprawę, że to może być "zasługa " hormonów" więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko cierpliwie czekać:eek:
 
reklama
sisi powiem ci że my wszystkie doszukujemy się jakiś objawów a i czasami to nawet wmawiamy, taki nasz urok :-D ale te żyłki na piersiach to b.dobry znak :tak: życzę ci aby ten czas do bety minął szybko, chociaż to już półmetek(jeśli będziesz robiła w 14dpt, ale pewnie nie wytrzymasz i szybciej pochwalisz się wynikiem :tak:
alutka witam cię, opowiedz nam coś o sobie :tak:
 
Do góry