reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

reklama
nika trzymaj się kochana <tule> porozmawiaj jutro z dr i on ci powie co robić, pytaj o wszystko, zadawaj pytanie pomimo że sądzisz że nie powinnaś czy że nie pasuje, ja pytałam o wszystko dosłownie- i jakoś tak lżej mi się zrobiło na sercu, :tak:
goyah odezwij się jutro po wizycie, będę niecierpliwie czekała, na pewno będzie ok i pewnie już serduszko będzie, a jeśli chodzi o pieczenie miejsc intymnych to moja szwagierka też miała i okazało się że złapała jakąś infekcje i lekarz powiedział jej że to nic groźnego i że kobiety w ciąży tak miewają gdyż organizm trochę osłabiony, w każdym bądź razie kazał przemywać te miejsca tantum rossa i przeszło,
katarina proszę nie rozklejać się i myśleć pozytywnie <nonono> to że nam się nie udało nie oznacza że ty podzielisz nasz los, a jaki ty zastrzyk bierzesz jutro ? na wyciszenie? napisz jakim idziesz protokołem i jakie leki dostałaś, będę wdzięczna, ;-)
anikola ja @ podobnie jak nika dostałam w terminie, z resztą jak zwykle po każdej stymulacji, po iui też 28 dni i wredna przylazła, jak nie trzeba to punktualnie jest a jak mi się śpieszyło żeby zacząć stymulację to przylazła dopiero w 40dc !!! ja brałam 3x1 (setke) lutinusa, estrofen i zastrzyki fragmin
 
Nika, pozdrów barmana:-) Ja tez właśnie popijam kieliszeczek winka Właśnie m przelał nasze swojskie winko z baniek do butelek i troszkę testuję:-)
 
nika napijmy się razem, ja właśnie też spożywam % :-)i nawet nieźle mi idzie po tak długiej przerwie, no ale ty to kochana masz barmana na zawołanie- mój już ewakuował się do drugiego pokoju i skwitował "żebyś nie przesadziła, bo jutro dzień będziesz miała wyjęty z życiorysu" a co tam raz można :-D
sisi uwielbiam swojskie winko mniam
 
Anula, witaj w klubie!!:-) troszkę alkoholu nikomu jeszcze nie zaszkodziło, hehehe Ja muszę wstać o 4 rano, więc chyba zakończę to testowanie na jednym kileiszku:-) Swojskie winko jest the best, tylko powiem Ci Anulka, że troszkę mocne nam wyszło;-)
 
sisi ja oczywiście też kciukasy zaciskam, no właśnie troszkę alkoholu nie zaszkodzi, tylko człowiek czasami zapomina o granicy :-) ja 1,5 m-ca temu piłam swojskie u znajomej to 0,5l we dwie i "pozamiatane" heh :-D:sorry2:więc trzeba z nim uważać
 
reklama
Anula wiem jak to jest, zwłaszcza że jutro mogę mieć jakieś badania, więc dopijam i już więcej nie nalewam:-D

Kochane zmykam, idę powoli się kłaść spać Trzymajcie jutro za mnie kciuki:tak:
 
Do góry