reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Maja, to ze pisze, ze mdlosci sa oznaka prawidlowej ciazy, to nie jest skierowane przeciw dziewczynom, ktore ich nie maja. Nie ma w tym zadnego podtekstu. Pomysl sobie, co ja mam powiedziec. Niedosc, ze leze na podtrzymaniu i nie jestem pewna, tego co bedzie za godzine, dwie, trzy, czy jutro, to jeszcze mam mdlosci. To jest dla dziewczyn takich jak ja. W moim przypadku naprawde gorzej by bylo, gdybym tych mdlosci nie miala!!!
 
reklama
No:p I tak wlasnie nie pojechalam do Poznania:p
Niestety okazalo sie ze Pani nie bedzie mogla przyjac pozniej i ze podroz bezcelowa..Jestem zla na siebie..
Do tego..W ogole :D
Ptyszulku Kochany...Przepraszam ze na liscie znalazlas sie jako Ptaszyn :D
Bylam chyba wtedy zdenerwowana.Mam nadzieje ze sie nie zdenerwowalas:)
Juz poprawiam:)
A co wy dziewczyny takie negatywne emocje sobie przekazujecie?
Trzeba wszystko ze spokojem przyjmowac, bo czesto to sa wlasnie niedopowiedzenia:)
Mam nadzieje ze u was tez tyle slonka:)
Piekny dzien...
 
Mihir, ale dopaliłaś temu swojemu mężusiowi. Należało mu się. Bylebyś tylko Ty sie przy tym nie denerwowała.

U mnie dziś nie ma słonka, a i z łóżka zwlokłam się dopiero po 11,00. Potem dwa razy witałam się z ubikacją aż osiągnęłam pozycję pół-pion. To będzie dla mnie ciężki dzionek.

Mimo to pozdrawiam Was wszystkie
 
witajcie serdecznie!!!!

mila79-bardzo mi przykro że masz mdłości i że jest ci niedobrze i jeszcze że musisz leżeć, ja naprawdę nie chciałam cię urazić i jeśli tak się stało to bardzo cię przepraszam, chciałam tylko napisać tak w ramach sprostowań żeby inne dziewczyny nie myślały że jak nie ma tych niemiłych niespodzianek to jest coś nie tak bardzo mi przykro i nie gniewaj się jeśli cię uraziłam, ja też miałam plamienia (w piątym tygodniu) i strasznie to przeżywałam ale już jest wszystko ok więc u ciebie napewno też tak będzie, pozdrawiam serdecznie. :)
 
OK:) Ja się coraz bardziej denerwuję, bo leżę od tygodnia, a plamienia jak mialam tak mam. Mysli skoncentrowane wokol jednego :(:(:(:(:( A moze ja nie jestem stworzona do macierzynstwa ??? :(:(:(:(:(:(:(:(
 
Troszke sie martwie o Monike. Wie ktos co sie z nia dzieje?

Ptyszul, o Pani, dzieki za przebaczenie :D
Mila 79 napisala..
A moze ja nie jestem stworzona do macierzynstwa
Wiesz co mysle?
Ze bedziesz wspaniala mama...I na pewno marzysz o tym dziecku..a macierzynstwo to nie sa tylko obowiazki i zle chwile..
Ale te piekne momenty rowniez:)Zobaczysz ze kiedy one przyjda...kiedy przestaniesz plamic..
bedziesz miala cudowny humor..
A im wiecej sie teraz denerwujesz..tym bardziej wplywa to na dziecko..
I pamietaj...Do macierzynstwa nie trzeba byc stworzonym..trzeba tylko kochac:)
 
witajcie!!!

Mila79- ja miałam plamienia około 2tyg nie dużo tylko trochę ale jednak każdego dnia i raczej ciemny kolor. Jeśli cię nic nie boli w dole brzucha albo tylko trochę to będzie dobrze nie martw się ,mi pani doktor powiedziała że to hormony lub zagnieżdżanie się zarodka które trwa dosyć długo, że powód jest do strachu jeśli są raptowne bóle podbrzusza i bardzo barzo boli radzę ci pić dużo melisy nic się nie martwić poczytać gazetkę dla kobiet lub ulubioną książkę bo nasza sychika działa w 80% jeśli ty będziesz spokojna to maleństwo też wiem że myślisz sobieże łatwo mi mówić ale bądź silna będzie ok trzymam wielkie kciuki
 
mila79- ja miałam dokładnie w tym samym czasie plamienia będzie dobrze i mihir ma racje będziesz wspaniałą mamą
 
reklama
Hello....
Ugh ale mam nadrabiania....
Mihir nie bylo mnie tylko w niedziele.... a dzis to dopiero wstalam. Jak tam samopoczucie w poniedzialek? u mnie podle bo zmienili czas i trzeba wstac godz. wczesniej.... w polsce juz od tygodnia wstajecie wczesniej. eh ide czytac zaleglosci :)
 
Do góry