reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pampersy kontra tetra

Jakie pieluszki preferujecie?


  • Wszystkich głosujących
    25
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja mam Huggiesy Soft&Dry. Wchłanialność podobna jak w pampersach. Podobają mi się w nich właśnie te gumeczki, bo Klaudia robi strasznie rzadki kupki i często wymazana "po szyję" jak to Wojtek określa.
Co do rozmiaru natomiast to są troszkę mniejsze od Pampersów. My używamy Pampersów2 i kupiłam Huggiesy2, Klaudia się oczywiście dopina bo przedział tam jest 3-6kg a ona ma 4,5kg , ale są ciaśniejsze, więc Magdaleona, Twoja Oliwka jest troszkę większa chyba zatem kup już raczej 3.
 
reklama
my uzywamy tylko pampersow 2,ale czasem sie zdarza ze jak mala zrobi kupke (robi 1 raz dziennie i tez strasznie ogromne ze czasem to ubranko ma brudne) to wlasnie ledwo ten pampers to zatrzymuje,zwlaszcza po bokach.Dori-a te huggiesy to wielkoscia sa podobne jak pampersy?
 
Marto, tak jak już wyżej napisałam są troszkę mniejsze od Pampersów jeżeli chodzi o szerokość w pasie ale używaliśmy Pampersów 2 i w Huggiesy też jeszcze wchodzimy 2.
 
Ja od samego poczatku uzywam Pampers najpierw 1 teraz 2. Jak dotad jestem zadowolona, zmieniam pieluche co 2-3 godziny (chyba ze wczesniej zajdzie potrzeba) . Kuba ma dni ze siusia na potege nie wspomne o dniach gdy potrafi sie doslownie (przepraszam za uzyte slowo) zasrac. Wiec jakbym miala prac pieluchy to bym sie chyba zalamala.
 
kupilismy dzis huggiesy 2 i porownalam z pampersami tez 2 - uwazam ze sa tej samej wielkosci; ale my ciagle uzywamy 1 - mysle ze skonczymy opakowanie i sie przerzucimy na nr 2;
tez zmieniam pieluche srednio co 2 - 2,5 godziny (oprocz nocy); starm sie to robic jakies 30 minut po karnieniu - szczegolnie wtedy gdy mala zrobi kupke w trakcie jedzenia;
 
Idziu, one są wielkościowo takie same ale mają inaczej umieszczone naklejki i według mnie Klaudia szybciej z nich wyrośnie niż z Pampersów 2, bo po prostu nie starczą na zapięcie wokół jej brzuszka. Ale dzieci mają różną budowę i to co na jednym świetni leży niekoniecznie musi pasować drugiemu.
 
dori - na naklejki nie zwrocilam uwagi ... zobaczymy jak to u nas bedzie ...
 
Tak czytam i czytam i się zastanawiam co moim Misiem jest nie tak... Bo mój gościu robi kupę kilka razy dziennie ;) I to takie konkrety.
A dziś kupujemy Huggiesy. W REALu jest promocja, więc trza spróbować. Jak nam podpasują to kupimy mały zapasik :D
 
reklama
Ja się też wtedy na nie skusiłam bo była promocja, 24,90zł za 72 sztuki i żałuję, że nie kupiłam jeszcze z 2 paczek Huggiesów3.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry