reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja kilka razy w ciągu cyklu i krwawienie

Kat91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2019
Postów
23
Witam, miałam pozytywny test owulacyjny 10 dnia cyklu i poźniej 12, 13, 14, 15 dn cyklu tez był pozytywny. W 16 dniu cyklu pojawiła się krew czerwona czysta kilka kropli duzych. Współżyliśmy w 7, 13, 14, 15 dn cyklu. Dodam, że nigdy nie zdarzyło mi się mieć plamienia ani krwawienia miedzy cyklami które średnio trwają 30 dni. Czy to bardziej plamienie owulacyjne czy może implantacyjne? Czy to normalne, że test owulacyjny jest pozytywny dwa razy w cyklu i kilka dni?
 
reklama
Hej, sama chętnie się dowiem, może ktoś miał taką samą sytuacje, bo czuję się jak byś opisała mój obecny cykl,[emoji50]
 
Według mnie po owulacji testy też mogą być pozytywne do kilku dni po owulacji bo one są czułe na hormon LH a potem on już spada czyli terax wychodzą negatywnie ale liczy się ten pierwszy test pozytywny i od niego bodajże do 48h powinna wystąpić owulacja.
 
Ale w 11 dn cyklu był negatywny bardzo blada druga kreska w 12 natomiast już obie wyraźne i tak aż do 15 dn
 
Zobacz na wykres cyklu może to Ci coś pomoże
 

Załączniki

  • 20191007_220851.jpg
    20191007_220851.jpg
    103,4 KB · Wyświetleń: 232
A jeśli chodzi o to krwawienie? Bo słyszałam że przy krwawienie implantacyjnym powinno się wstrzymać ze współżyciem? Czy to prawda?
 
Ja miałam takie krwawienia przez około 6 miesięcy. W każdym cyklu, na kilka dni przed @ (cykle regularne co 28 dni). Mój lekarz stwierdził ze to to przez spadek progesteronu i od połowy cyklu miałam brać luteinę i przeszło. Nie wiem czy to samo u Ciebie, ale może?
 
reklama
Do góry